online

08.06.2023 14:09   Закон

370

Прокуратура Одещини подбала про реальні строки ув’язнення для корупціонерів

Забезпечено невідворотність покарання та засуджено до реальних строків корупціонерів

За повідомленням пресслужби прокуратури Одещини, прокурори в суді притягнули до належної відповідальності колишню завідувачку сектору одного з районних підрозділів Головного управління Державної податкової служби в Одеській області, яку визнано винною в одержанні неправомірної вигоди (ч. 3 ст. 368 КК України). Її засуджено до 5 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади в правоохоронних органах строком на 2 роки.

Прокурором у суді доведено, що податківець одержала хабар за невжиття відповідних заходів з метою припинення здійснення підприємцем торгівлі підакцизними товарами без належної ліцензії.


Також прокурори оскаржили в апеляційному порядку вирок суду першої інстанції стосовно начальника відділу – старшого державного інспектора з охорони навколишнього природного середовища Чорного моря.

У суді прокурорами доведено, що екоінспектор вимагав та одержував неправомірну вигоду від рибалки за не складання адміністративних матеріалів та безперешкодне здійснення ним вилову риби в акваторії Чорного моря.

Одеський апеляційний суд погодився з доводами прокуратури та ухвалив новий вирок, яким засудив правоохоронця за ч. 3 ст. 368 КК України до 5 років ув’язнення з позбавленням права обіймати посади в органах виконавчої влади та місцевого самоврядування, пов’язані з адміністративно-розпорядчими чи адміністративно господарськими функціями строком на 3 роки.

Вам може бути зацікавим:

Новий начальник поліції області успішно пройшов двомісячний випробувальний термін 

 

Микола Заєць, редактор стрічки новин

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення