online

09.06.2023 10:08   Закон

348

Прокуратури з Одеси стали на заваді безпідставних витрат на 85 млн грн для ремонту лікарні

У суді доведена невідповідність переможця торгів кваліфікаційним вимогам

За повідомленням пресслужби Одеської обласної прокуратури, співробітники Суворовської окружної прокуратури визнали недійсним договір про закупівлю підрядних робіт за кошти місцевого бюджету на суму майже 85 млн грн, який був укладений з порушенням процедури закупівлі.

Так, у лютому 2022 року між Управлінням капітального будівництва Одеської міської ради та підприємством, за результатами відкритих торгів, укладено договір на закупівлю робіт з капітального ремонту однієї з будівель КНП «Міська клінічна лікарня № 11» по вул. Ак. Воробйова в Одесі.


Прокурором в суді доведена невідповідність переможця торгів кваліфікаційним вимогам. Так, у свої тендерній пропозиції підприємство на підтвердження наявності обладнання та матеріально-технічної бази надало договір про надання послуг техніки, строк якого на момент розгляду пропозиції закінчився.

Також з’ясовано, що інформація про наявність у підприємства працівників відповідної кваліфікації не відповідає фактичним обставинам.

Крім того, підприємство надало на підтвердження виконання аналогічного договору недостовірні відомості в частині виконання договору субпідрядних робіт з інших суб’єктом господарювання.

Господарський суд Одеської області погодився з доводами прокуратури та задовольнив позовні вимоги у повному обсязі.

Вам може бути зацікавим:

Прокуратура Одещини подбала про реальні строки ув’язнення для корупціонерів 

Новий начальник поліції області успішно пройшов двомісячний випробувальний термін 

 

Микола Заєць, редактор стрічки новин

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення