online

12.06.2023 19:42   Життя громад

350

Роботи на магістралі залишать без газу багатьох жителів Одеської області

Газу не буде в населених пунктах Знам’янської та Іванівської ОТГ Березівського району

В Одеській області не буде тривалий час газу в багатьох населених пунктах через проведення на магістралі ремонтних робіт.

Згідно з повідомленням «Одесагаз», тимчасові незручності зазнають жителі  Знам’янської та Іванівської ОТГ Березівського району.


Зазначається, що Миколаївський ЛВУМТ з 13 червня буде проводити роботи на газорозподільчій станції «Знам’янка».

Всіх абонентів зобов’язали перекрити крани перед газовими приладами та не відкривати їх без представників Іванівського УЕГГ.

Тимчасове відключення від газопостачання стосується споживачів таких населених пунктів:  Знам’янка, Радісне, Причепівка, Сухомлинове, Баранове, Малинівка, Білка, Блонське, Шеметове, Маслове, Жовте, Черняхівське.

Пуск газу споживачам проводитиметься після закінчення робіт у обов’язковій присутності власника помешкання. Орієнтовно газ подаватимуть з 19 червня.

Принагідно газовики будуть перевіряти наявність договору на технічне обслуговування внутрішніх газових мереж та газового обладнання, відсутність заборгованості за послуги з розподілу природного газу, приведення внутрішньо-будинкових та фасадних газопроводів у відповідність діючим нормам, приведення вентиляційних каналів та димоходів у відповідність з діючими нормами.

Цікава деталь

АТ «Одесагаз» повідомляє, що історія цієї компанії починається з 1864 року, коли в Одесі був закладений завод з виробництва штучного газу, що застосовувався для вуличного освітлення. 7 квітня 1864 року між Одеською міською думою і підданим Баварії Августом Рідінгер був підписаний контракт про будівництво в Одесі газового заводу. Будівельним майданчиком заводу було визначено ділянку в Ливарному провулку (зараз - Газовий провулок). Одеса стала одним з перших міст України, в якому був відкритий газовий завод. Завод виробляв штучний газ, який представляв собою суміш водню, метану і окису вуглецю.

Вам може бути зацікавим:

Міськрада на Одещині навколо сміттєзвалища посадить медоносну гледичію

 

Микола Заєць, редактор стрічки новин

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення