online

10.07.2023 14:51   Життя громад

381

Розпочалися заходи з відзначення 95-го дня народження кращого селища Одещини

10 липня з 14:00 в Авангарді проводять розваги для дітей

Розпочалися заходи з відзначення 95 дня народження селища Авангард, що у передмісті Одеси.

Про це повідомила Авангардівська селищна рада.


«Дорогі жителі, сьогодні смт Авангард відзначає свій 95-й День народження. Враховуючи воєнний стан, звичного святкування не буде, але дещо у цей святковий день для наших маленьких жителів ми приготували. З 14.00 для дітей на центральній площі організовані різноманітні розваги: кіно-автобус (8 D), надувна гірка та батут, пленер, аквагрим, плетіння косичок, майстер клас з сучасної хореографії. О 16.00 відбудеться виступ творчих колективів Громади», мовиться в інформації органу місцевого самоврядування.

Варто зазначити, що Авангардівська селищна рада, що складу якої крім адміністративного центру входять також населені пункти Радісне, Хлібодарське,  Прилиманське і Нова Долина, неодноразова визнавалася облдержадміністрацією кращою в регіоні серед громад з населенням понад 15 тис.

Раніше повідомлялося, що селище Доброслав днями відзначило 221-у річницю з дня заснування.

Місцева влада запропонувала жителям та гостям казкового містечка низку цікавих заходів. Також гості мали можливість побачити в селищі багато казкових локацій, що створені упродовж кількох останніх років. Зокрема, це сквери і парки «Лісова пісня», «Щедрик», «Дубай», «Тракія», «Закоханих сердець», Алея Дружби з прапорами 50 держав, які підтримують Україну в боротьбі з російським агресором.

У ці дні Доброслав отримав багато вітань від захисників України, які подякували громаді та її лідеру за велику допомогу ЗСУ з перших днів війни.

Вас може зацікавити:

Масштабне обрядове дійство «ой на Івана, та на Купала» вразило гостей села на Одещині

 

Микола Заєць, редактор стрічки новин

 

 

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення