online

15.07.2023 14:15   Життя громад

433

Село кращої громади Одещини претендує на перемогу в конкурсі з благоустрою

Комісія відвідала село Кордон

13 липня комісія Одеської районної ради з проведення конкурсу на кращий благоустрій серед сільських населених пунктів області відвідала с. Кордон Визирської сільської ради.

Про це повідомив орган місцевого самоврядування районного рівня.


Члени комісії, зокрема, обстежили капітальний ремонт дорожнього покриття провулку Спортивний та вулиці Шкільна, що був зроблений торік, перевірили функціонування мережі вуличного освітлення в селі, стан підвального приміщення у закладі освіти села Кордон та його підготовку до нового навчального року.

Представники старостинського округу розповіли комісії про реалізацію програми безоплатного вивезення твердих побутових відходів, показали сільський Будинку Культури, в якому капітально відремонтували дах та стелю глядацької зали. У клубі також працює бібліотека.

Належно функціонує в селі фельшедський пункт. Він обладнаний «валізою телемедицини», за допомогою якої місцеві медики дистанційно консультуються з сімейними лікарями спеціалістами вузького профілю. До «валізи телемедицини» входить кардіограф, дерматоскоп та інші медичні гаджети діагностичного профілю, які допомагають медикам поставити правильний діагноз та призначити ефективне лікування.

На вулиці Шкільній посадовці району оглянули  дитячий та спортивний майданчики.

Члени комісії також відвідали підприємство з штучного розведення, утримання та вирощування аквакультури «Ойстервіль», який у цьому році розпочав роботу на узбережжі Тилігульського лиману. Це підприємство є туристичним комплексом із рестораном, пляжем і устричною фермою.

Нагадаємо

До складу Визирської ОТГ, що визнавалася Одеською облдержадміністрацією кращою в області серед громад з населенням від 5 до 10 тис, входять села Визирка, Першотравневе, Любопіль, Дмитрівка, Кордон, Калинівка, Воронівка, Зоря Труда, Кінне, Міщанка, Нова Вільшанка, Порт, Степанівка, Ранжеве, Бутівка, Пшонянове, Мар’янівка, Тилігульське, Широке.

Вас може зацікавити:

Голова ОТГ з Одещини: за три роки проєктів «Небайдужі» реалізовано понад 30 молодіжних ініціатив

 

Микола Заєць, редактор стрічки новин

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення