online

05.04.2023 13:18   Освіта

376

Ще одній школі в Одеській області дозволили очне навчання

У селі Вовківське Доброславської селищної ради

З цього приводу голова громади Людмила Прокопечко розповіла про таке:

«Відтепер діти Вовківської гімназії зможуть навчатися в режимі оффлайн. Укриття у Вовківському практично готове, залишилися останні штрихи. На черзі Доброслав, де теж майже завершені роботи. Ну а за літо плануємо встановити укриття для Кремидівської та Трояндівської шкіл, для Доброславського дитсадка і провести ремонт укриття для Трояндівського дитсадка. Кошти на це вже виділені з бюджету селищної ради».


Натомість в Арцизькій міській раді повідомили, що комісія Болградської райдержадміністрації схвалила укриття від ворожих повітряних загроз в дитячому садку с. Холмське.

Також з об’єктом безпеки познайомилися й батьки малят.

Днями, цей дошкільний заклад нарешті наповнився дитячим гомоном.

Директор департаменту освіти Одеської ОДА Олександр Лончак з нагоди повернення дитсадка до роботи проінформував, що задля безпеки дошкільнят за кошти бюджету Арцизької громади тут зробили великий обсяг робіт. В укритті є туалети, каналізація, вентиляція, поручні, піч з лежанкою, пожежний щит, медикаменти, питна вода.

«Під моїм контролем триває продовження організації безпекових просторів на території закладів освіти області. Наразі зі школами в області ситуація непогана, переходимо до садочків. Якісна дошкільна освіта в умовах війни – задача номер один», - доповнив розповідь О. Лончак

Крім того, очільник освітньої галузі області повідав про розширення в регіоні мережі «класів безпеки».

Так, у комунальному закладі «Чорнянська спеціальна школа Одеської обласної ради», що у Подільському районі, для дітей з особливими освітніми потребами відкрито ще один інтерактивний безпечний простір.

Це може вас зацікавити:

 ОТГ з Одещини забезпечує безплатним харчуванням 677 із 1060 вихованців дитсадків та шкіл

 

Микола Заєць, редактор стрічки новин

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення