online

22.06.2023 16:34   Безпека

255

Ще три ОТГ Одещини уклали меморандум з поліцією області в рамках проєкту «шериф громади»

22 червня з поліцією підписали меморандуми Подільська міська, Кулевчанська та Петропавлівська сільські громади

Начальник Одеської обласної поліції 22 червня Іван Жук у рамках проєкту «Поліцейський офіцер громади» підписав меморандуми з голова Подільської міської, Кулевчанської та Петропавлівської сільської громад. Про це повідомила пресслужба правоохоронців Одещини.

З нагоди зазначеного заходу керівник регіональної поліції нагадав, що проєкт впроваджений Міністерством внутрішніх справ та Національною поліцією України. Він передбачає забезпечення кожної громади дільничним офіцером поліції, який буде в ній проживати та забезпечувати безпеку й порядок на території обслуговування.


«Незважаючи на військову агресію російської федерації проти України,  ми продовжуємо успішно втілювати дану безпекову ініціативу. Насамперед завдяки розумінню та підтримці керівників територіальних громад. Нині в Одеській області вже 40 ОТГ підписали з поліцією меморандуми, і у 26 з них сумлінно виконують свої функціональні обов’язки та забезпечують безпеку громадян на ввірених їм  територіях 40 поліцейських офіцерів, - зазначив полковник поліції Іван Жук під час підписання меморандумів про співпрацю та партнерство з головою Подільської міської територіальної громади Олегом Албанським, головою Петропавлівської сільської територіальної громади Оксаною Черновою та головою Кулевчанської сільської територіальної громади Михайлом Поповим.

Начальник ГУНП в Одеській області подякував головам ОТГ за довіру та підтримку проєкту, зауваживши, що у тих населених пунктах, де вже працюють поліцейські офіцери громад, покращилася безперервна комунікація поліцейських з людьми, стало можливим швидше вирішувати проблемні питання, що виникають.

Вас може зацікавити:

На Одещині ОТГ запровадить посаду помічника ветерана

 

Микола Заєць, редактор стрічки новин

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення