online

05.01.2017 18:07

87

Щоб фінанси бюджету Іванівського району не співали романси, депутати райради затвердили його в музичній школі

Сьогодні, 5 січня, відбулася десята позачергова сесія Іванівської районної ради Одеської області, на якій депутати затвердили основний фінансовий план району на поточний рік.

Про це інформує власний кореспондент інформагенції «Пульс Одещини» в Іванівському районі.


Сесія райради відбулася в актовій залі школи мистецтв через те, що зала для зібрань головної адміністративної будівлі району перебуває в аварійному стані і потребує ремонту. З цього приводу депутат райради Віталій Вдовиченко жартома зазначив: «Щоб фінанси бюджету Іванівського району на 2017 рік не співали романси, ми вирішили прийняти його в музичній школі».

«Бюджет можна назвати збалансованим, оскільки були враховані всі пропозиції сільських та селищних рад, але ряд проблем, над якими район працюватиме протягом року, звичайно існує», - інформує на своїй сторінці у Facebook голова Іванівської районної ради Олександр Беспалий.

Депутати районної ради затвердили бюджет Іванівського району на підставі проекту рішення, підготовленого фінансовим управлінням Іванівської РДА.

Тож Іванівська районна рада вирішила:

1. Визначити на 2017 рік:
- доходи районного бюджету на 2017 рік у сумі 168484,6 тис.грн., в тому числі по загальному фонду 167323,2 тис.грн, доходи спеціального фонду бюджету 1161,4 тис.грн.,
- видатки районного бюджету у сумі 168484,6 тис.грн., у тому числі видатки загального фонду районного бюджету 167323,2 тис.грн., видатки спеціального фонду районного бюджету- 1161,4 тис.грн. за програмно-цільовим методом.
2. Визначити оборотний касовий залишок бюджетних коштів районного бюджету у сумі 150,0 тис.грн.
3. Затвердити на 2017 рік міжбюджетні трансферти:
3.1. Інша субвенція з районного бюджету в сумі 9477,2 тис.грн.
- на дошкільну освіту в сумі 8708,1 тис.грн.,
- на заклади культури в сумі 769,1 тис.грн.
Відповідно до ст.20 Прикінцевих положень Бюджетного Кодексу України від 08.07.2010 року №2456-VI зі змінами та доповненнями видатки на дошкільну освіту та утримання сільських, селищних будинків культури , клубів у 2017 році здійснюються за рахунок міжбюджетних трансфертів з районного бюджету бюджетам місцевого самоврядування.

3.2. Субвенції та дотації з Державного бюджету України в сумі 56497,7 тис.грн.:
- освітня субвенція в сумі 31029,6 тис.грн.;
- медична субвенція в сумі 16243,0 тис.грн.;
-додаткова дотація на фінансування переданих з державного бюджету видатків з утримання закладів освіти та охорони здоров’я в сумі 9225,1 тис.грн..

3.3. СубвенціЇ з Державного бюджету України в сумі 82592,7 тис.грн. на:
- на виплату допомоги сім’ям з дітьми, малозабезпеченим сім’ям, інвалідам з дитинства, дітям – інвалідам, тимчасової державної допомоги дітям та допомоги по догляду за інвалідами І чи ІІ групи внаслідок психічного розладу в сумі 57567,3 тис.грн.;
- на надання пільг та житлових субсидій населенню на оплату електроенергії, природного газу , послуг тепло,- водопостачання в сумі 22445,0 тис.грн.;
- на надання пільг та житлових субсидій населенню на придбання твердого та рідкого пічного побутового палива та скрапленого газу в сумі 1003,6 тис.грн.;

- на виплату державної соціальної допомоги на дітей -сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування в дитячих будинках сімейного типу, оплату послуг із здійснення патронату над дитиною та виплату соціальної допомоги на утримання дитини в сім'ї патронатного вихователя в сумі 1576,8 тис.грн.

4. Затвердити на 2017 рік резервний фонд районного бюджету у сумі 10,0 тис.грн.
5. Затвердити перелік захищених статей видатків загального фонду районного бюджету на 2017 рік за їх економічною структурою:
оплата праці працівників бюджетних установ;
нарахування на заробітну плату ;
придбання медикаментів та перев'язувальних матеріалів ;
забезпечення продуктами харчування ;
оплата комунальних послуг та енергоносіїв;
поточні трансферти населенню ;
поточні трансферти місцевим бюджетам .
6. Затвердити у складі видатків районного бюджету на 2017 рік кошти на реалізацію місцевих програм у сумі 41,0 тис.грн.
7. Дозволити районній державній адміністрації за погодженням з постійною комісією районної ради з питань бюджету та регуляторної політики здійснювати розподіл та перерозподіл субвенцій, дотацій з Державного бюджету України, обласного бюджету, передбачених районному бюджету, та здійснювати фінансування відповідно до нормативних документів, затверджених Кабінетом Міністрів України, що регламентують порядок розподілу та використання субвенцій з Державного бюджету України, з внесенням відповідних змін до розпису доходів і видатків районного бюджету Іванівського району на 2017 рік шляхом видання відповідного розпорядження голови районної державної адміністрації з подальшим винесенням цього питання на розгляд чергової сесії районної ради.

8. Відповідно до статей 43 та 73 Бюджетного кодексу України надати право районній державній адміністрації отримувати у порядку , визначеному Кабінетом Міністрів України , позики на покриття тимчасових касових розривів обласного бюджету, пов’язаних із забезпеченням захищених видатків загального фонду, в межах поточного бюджетного періоду за рахунок коштів єдиного казначейського рахунку на договірних умовах без нарахування відсотків за користування цими коштами з обов’язковим їх поверненням до кінця поточного бюджетного періоду.

9. Установити, що джерелами формування загального фонду районного бюджету на 2017 рік у частині доходів є надходження , визначені статтею 64 Бюджетного кодексу України.

10. Установити , що джерелами формування спеціального фонду районного бюджету на 2017 рік у частині доходів є надходження , визначені статтею 69 ¹ Бюджетного Кодексу України.

11. Установити , що джерелами формування спеціального фонду районного бюджету на 2017 рік у частині фінансування є надходження , визначені пунктом 10 частини 1 статті 71 Бюджетного кодексу України.

12. Розпорядникам коштів районного бюджету :

12.1. Забезпечити у першочерговому порядку у повному обсязі потребу у коштах на оплату праці працівників бюджетних установ відповідно до встановлених законодавством України умов оплати праці та розміру мінімальної заробітної плати; проведення розрахунків за електричну енергію, водопостачання, водовідведення, природний газ та послуги зв’язку, які споживаються бюджетними установами, не допускаючи будь-якої заборгованості із зазначених видатків.
12.2. Привести свої витрати, мережу бюджетних установ у відповідність з бюджетними асигнуваннями для забезпечення їх належного функціонування , чисельність працівників установ – з визначеним фондом оплати праці, а інші витрати – у відповідність з іншими встановленими асигнуваннями таким чином, щоб забезпечити виконання покладених на установу функцій.
12.3. Забезпечити утримання чисельності працівників та здійснення фактичних видатків на заробітну плату, включаючи видатки на преміювання та інші види заохочень чи винагород, матеріальну допомогу, лише в межах фонду заробітної плати, затвердженого для бюджетних установ у кошторисах або планах використання бюджетних коштів.
12.4. Планувати видатки, пов'язані із стимулюванням працівників будь-якої бюджетної установи, за умови забезпечення у повному обсязі бюджетними коштами обов'язкових виплат із заробітної плати працівникам, інших соціальних виплат та видатків на проведення розрахунків за комунальні послуги та енергоносії.
12.5. Затвердити ліміти споживання енергоносіїв у натуральних показниках для кожної бюджетної установи, виходячи з обсягів відповідних бюджетних асигнувань
12.6. Забезпечити укладання угод за кожним видом енергоносіїв у межах, встановлених відповідним головним розпорядником бюджетних коштів районного бюджету обґрунтованих лімітів енергоспоживання.
12.7. У разі наявності простроченої заборгованості із заробітної плати , а також за спожиті комунальні послуги та енергоносії , припинити прийняття в межах бюджетних асигнувань бюджетних зобов’язань та здійснення платежів за загальним фондом за іншими заходами , пов’язаними з функціонуванням бюджетних установ (крім видатків, визначених пунктом 5 цього рішення) до погашення такої заборгованості.
12.8. Забезпечити прийняття бюджетних зобов'язань та проведення видатків за рахунок загального фонду районного бюджету, враховуючи наобхідність виконання бюджетних зобов'язань минулих років, узятих на облік в органах Державної казначейської служби, тільки в межах бюджетних асигнувань, встановлених кошторисами та забезпечивши відповідність щомісячного обсягу фактичних видатків обсягам призначень, встановлених планами використання бюджетних коштів.
12.9. Забезпечити взяття бюджетних зобов'язань та здіснення видатків за спеціальним фондом районного бюджету винятково в межах відповідних фактичних надходжень до спеціального фонду бюджету.
12.10. Передбачати видатки спеціального фонду за рахунок власних надходжень бюджетних установ на погашення заборгованості установи з бюджетних зобов’язань за спеціальним та загальним фондом кошторису, на проведення заходів , пов’язаних з виконанням основних функцій, які не забезпечені (або частково забезпечені) видатками загального фонду.
12.11. Забезпечити під час укладання угод (договорів, контрактів тощо) щодо закупівлі товарів, робіт і послуг за кошти районного бюджету встановлення обов'язковою умовою застосування штрафних санкцій до суб'єктів господарювання за невиконання або несвоєчасне виконання зобов'язань. Зарахування коштів, отриманих від сплати таких штрафних санкцій, здійснювати до доходів загального фонду районного бюджету.

13. Районній державній адміністрації
13.1. Здійснювати протягом 2017 року перерозподіл обсягів субвенцій з Державного бюджету України , виходячи з фактично нарахованих обсягів відповідних пільг, субсидій та допомоги населенню.
13.2. У процесі виконання районного бюджету вносити на розгляд районної ради пропозиції щодо змін по доходах та видатках у разі настання випадків, передбачених Бюджетним кодексом України.

14. Фінансовому управлінню районної державної адміністрації забезпечити першочергове фінансування витрат по захищених статтях видатків районного бюджету у межах наявних ресурсів згідно із затвердженим помісячним розписом загального фонду районного бюджету.

15. Управлінню Державної казначейської служби в Іванівському районі обов'язково у межах планового бюджетного періоду покривати обсяги тимчасових касових розривів районного бюджету, пов'язані із забезпеченням видатків загального фонду, в першу чергу на оплату праці працівників бюджетних установ та нарахувань на заробітну плату, придбання продуктів харчування і медикаментів, оплату комунальних послуг та енергоносіїв.

16. Комінтернівській об’єднаній державній податковій інспекції рекомендувати вжити заходів щодо:
- забезпечення виконання показників за доходами встановленими цим рішенням та місцевими бюджетами району в цілому;
- зменшення обсягів податкової заборгованості (недоїмки) по всіх видах податків і зборів (обов'язкових платежів).

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення