online

28.04.2024 09:34   Війна

780

Ворог зруйнував в Одесі житло командира роти ЗСУ

командир роти ЗСУ з родиною

Дружину і сина захисника України вчасно евакуювали й доставили до лікарні

Ворог зруйнував в Одесі житло командира роти Збройних Сил України Тараса Шуцмана. Про це повідомив на своїй сторінці у фейсбуці волонтер Володимир Калюжний (Volodimir Kalyuzhny).

«Дорогі друзі та всі небайдужі! Звертаюсь до вас з дуже важливим та серйозним проханням. Мій побратим, мій командир роти Тарас Шуцман з перших днів війни боронить нашу державу. Він захищав Миколаїв, звільняв Херсонщину. 23 доби у повному оточенні на чолі роти тримав село Олександрівку Херсонської області. Нині він стоїть на Бахмутському напрямку. І стоятиме до кінця, не зважаючи навіть на інвалідність, яку отримав унаслідок чисельних контузій і важкого поранення. Така вже він людина», – мовиться у зверненні В. Калюжного до громадськості.


Та два дні тому в його помешкання Тараса в Одесі прилетіла російська ракета.

«Дивом стінка будівлі, під якою у ліжку мирно спали дружина та єдиний син Максим, встояла. Малого з мамою посікло склом, та, дякуючи Богу, минулося без важких наслідків. Їх вчасно евакуювали й доставили до лікарні. Квартира ж зруйнована вщент, а з майна навіть дитячий візок не врятувався. Зараз родина Тараса дуже потребує нашої допомоги», - зазначив волонтер.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ:   

Культурний десант ЗСУ завітав з концертом до лідерів волонтерського руху Одещини 

Інші новини інформагенції «Пульс Одещини»  

 

Микола Заєць, редактор стрічки новин

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення