online

20.04.2024 17:42   Життя громад

773

Східні схили Куяльницького лиману на Одещині взяли під свою опіку місцеві активісти

Громадськість Красносільської ОТГ провела чергову акцію на території національного надбання

Східні схили узбережжя Куяльницького лиману на Одещини взяли під свою опіку місцеві активісти Красносільської сільради Одеської області.

В інформаційному повідомленні цього органу місцевого самоврядування зазначається, що національне надбання з цілющими грязями постійно зазнає збитків довкіллю з причини перебування тут людей.


«Незважаючи на війну, Красносільська сільська рада з депутатами, старостами  та мешканцями регулярно проводить прибирання узбережжя Куяльнику.  Цього року за ініціативи голови Одеської районної військової адміністрації Олександра Гринчака до акції «За чисте довкілля» приєдналися державні органи влади та бізнес. Як завжди, поряд були поліцейський офіцер громади та АБ "Центр". Колективи гарно попрацювали. Зібрали та вивезли багато сміття. не обійшлося і без сюрпризів: учасники акції взяли участь у квесті: "Знайди голову орка" та отримали дипломи і сувеніри», - йдеться в інформації сільської ради.

Раніше «Пульс Одещини» інформував, що Красносільська сільрада взяла шефство над трьома військовими формуваннями, зокрема, громада виділили близько 30 млн грн Силам оборони України.

Доречно сказати, що Одеська облдержадміністрація 18 квітня заборонила місцевим органам територіальних громад проводити сумнівні витрати з місцевих бюджетів, загальний обсяг яких склав понад шести млн грн.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ:         

Співвласник великої будівельної компанії став спонсором команди юних гандболістів з Одещини

Інші новини інформагенції «Пульс Одещини»

 

Микола Заєць, редактор стрічки новин

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення