online

02.08.2023 16:58   Освіта

350

Школярі трьох шкіл ОТГ на Одещині прийдуть першого вересня до чистих і затишних класів

У Затишанській громаді всі школи забезпечили укриттями від повітряних загроз

Школярі трьох шкіл Затишанської громади Роздільнянського району Одеської області прийдуть першого вересня до чистих і затишних класів.

Про це повідомив орган місцевого самоврядування селища Затишшя.


В селищній раді зазначили, що у минулому навчальному році подбали про належну підготовку укриттів.

«Як результат, всі школи працювали у штатному режимі і, незважаючи на повітряні тривоги, діти мали можливість здобувати знання в безпечних умовах», - ідеться в повідомленні селищної ради.

Проте через військовий стан у жодній школі не проводилося капітальних ремонтів, обійшлися поточним впорядкуванням приміщень. Але цього літа вирішили полагодити дах та водостічну системи в Перехрестівській школі. З цієї роботою вже впоралися. Нині у цій школі готують класні кімнати для майбутніх першокласників та учнів другого класу.

А у гімназії с. Торосе ремонтують систему опалення на двох поверхах навчального закладу. Готують школу і в адміністративному центрі цієї ОТГ.

«У всіх школах громади поточними ремонтами впорядковуються всі класи, коридори, їдальні, спортзали тощо. Також у закладах освіти запроваджуємо заходи безпеки продуктів харчування. Для цього в їдальнях встановлюємо нове обладнання. Підготовка до нового навчального року ще триває, і до середини серпня школи будуть готові прийняти учнів у чистих і затишних класах», – розповіла начальник управління з питань освіти, культури та молодіжної політики селищної ради Олена Мирзакірова.   

Нагадаємо

До складу Затишанської громади входять селище Затишшя та села Торосове, Перехрестове, Андрусова, Весела Балка, Гедеримове Перше, Дружелюбівка, Загір’я, Краснопіль, Нова Григорівка, Скинешори, Володимирівка, Іванівка, Малорошове, Перехрестове Перше, Петрівка.

Вас може зацікавити:

Одеська ОДА: сьогодні потрібно готувати мулярів, слюсарів, токарів, зварників, електриків та багато інших робітничих професій

 

Микола Заєць, редактор стрічки новин

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення