online

11.07.2023 19:12   Життя громад

415

Сільрада в Одеській області затвердила нову грошову оцінку своїх земель

11 липня відбулася позачергова сесія  Красносільської сільської ради

Про це повідомила голова громади Марина Архірій.

Керівник сільради зазначила, що депутати затвердили нову нормативно грошову оцінки земель Красносільської сільської ради, яка є вихідною для нарахування земельного податку та орендної плати. Відповідно до законодавства,  нормативно-грошова оцінка повинна розроблятися кожні 7 років і востаннє затверджувалася у 2017 році. Враховуючи  вимоги нової методики розрахунку НГО, затвердженої кабміном, та рішення сесії Красносільської сільської ради, ставка земельного податку і орендної плати зміниться з 1 січня 2024 року.


Також Депутати прийняли рішення щодо розроблення технічної документації  із землеустрою під розширення кладовища в с. Красносілці.

З метою зменшення фінансового навантаження на певні категорії громадян, які потребують підтримки, сесія  внесла зміни  до  місцевих податків і зборів на території Красносільської сільської територіальної громади.

Так, у 2024 році на 100% будуть звільнені  від сплати податку на нерухоме майно -  надлишкову житлову площу для квартир більше 60 кв. м, для будинків – понад 120 кв. м власники об’єктів нерухомості – громадяни відповідних категорій:

етерани війни та особи, на яких поширюється дія Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» (відповідно до ст. ст. 6,7,9,10), в тому числі учасники АТО;

діти війни;

особи, віднесені до 1 та 2 категорій, що постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи (п. 1,2 ст.14 Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи»);

особи, що мають статус багатодітних батьків або статус малозабезпеченої родини (за наявності відповідних документів);

особи з інвалідністю 1, 2 груп, які отримують пенсію по інвалідності;

пенсіонери за віком.

Вас може зацікавити:

Голова сільради з Одещини закликала замість нарікань брати коси і допомагати боротися з бур’янами

 

Микола Заєць, редактор стрічки новин

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення