online

08.07.2023 11:39   Спорт

315

Сільська ДЮСШ стала кращою на Одещині у змаганнях на призи олімпійських чемпіонів

Красносільська ДЮСШ має в активі багато чемпіонів і призерів

Сільська ДЮСШ стала кращою на Одещині у змаганнях на призи олімпійських чемпіонів.

Про це повідомила голова Красносільської сільради Марина Архірій.


«6 липня наші юні легкоатлети на чемпіонаті Одещини на призи Олімпійських чемпіонів показали справжній майстер-клас. Чемпіоном з бігу на 1500 метрів став Тимур Чорний Тимур, дві «бронзи» в активі Гліб Молчанова на 100 та 200 метрів. Перемогу на 400-метрівці здобула Олена Бабій. Також нашу ДЮСШ представляли спортсмени бігового клубу «Poskot run club». У Маргарити Миронюк чемпіонство на 800-метрівці, а в Кирила Миронюка на 1500 метрах. Олександр Сгірвач був другим на цій ж дистанції. Тренерами юних чемпіонів є Олександр Черненко та  Віталій Раєва», - мовиться в інформації М. Архірій.

Варто зазначити, що другий рік поспіль у цій ОТГ проводять багатожанровий конкурс «Барвиста громада». Свої таланти бажаючі можуть продемонструвати у таких номінаціях:  вокал, хореографія, фольклор, декоративно-прикладне та фотомистецтво, театральне мистецтво, інструментальні ансамблі і солісти, ландшафтне мистецтво, кулінарне мистецтво, мистецтво краси спортивна активність.

Натомість у сусідній із селом Красносілка Визирській сільраді пишаються своїми духовими оркестрами. На нещодавньому обласному фестивалі, в якому взяли участь аматори 12 громад, гран-прі дістався зразковому духовому оркестру «Визирські сурми», а перше місце журі присудило музикантам с. Першотравневе Визирської громади.

Вас може зацікавити:

Стартували триденні заходи з відзначення Дня казкового містечка Одещини

На Одещині у відкритті футбольного сезону взяли участь п’ять ОТГ

 

Микола Заєць, редактор стрічки новин

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення