online

31.08.2023 10:00   Життя громад

275

Споживати воду лише якісну: ОТГ на Одещині поставила за мету встановити станції очищення води в усіх селах

У трьох населених пунктах станції вже працюють, на черзі ще два села

Арцизька міськрада Одеської області поставила за мету встановити локальні станції очищення води в усіх селах громади.

Про це повідомив міський голова Сергій Парпуланський.


Станом на 30 серпня 2023 року це вже третій населений пункт в ОТГ, жителі якого яких мають змогу споживати якісну питну воду.

Перша станція запрацювала у місті Арциз у лютому поточного року. В органі місцевого самоврядування м. Арциз вирішили, що на час війни вода у бюветах станцій буде безплатною.

А наприкінці серпня 2023 року одразу у двох селах запрацювали пункти очищення води. Кілька днів тому у селі Делень, а 30 серпня у с. Главані відкрили подібну станцію.

«Обладнання для очищення води та облаштування бюветів фінансуємо з місцевого бюджету. Попереду відкриття ще двох селах таких об’єктів», - зазначив С. Парпуланський.

Також керівник міськради повідомив, що протягом літніх канікул зробили косметичні ремонти у закладах освіти. З міського бюджету на підготовку освітніх закладів до нового навчального року виділили 2,6 млн грн.

Із 14 шкіл загальної середньої освіти громади 12 працюватимуть у очному форматі, у двох філіях буде дистанційна форма навчання.

Нагадаємо

До складу цієї громади крім міста входять села Виноградівка, Главані, Делень, Задунаївка, Кам'янське, Надеждівка, Нова Іванівка, Новоселівка, Новохолмське, Плоцьк, Прямобалка, Холмське.

Вас може зацікавити:

На Одещині ремонтують сільську амбулаторію

 

Микола Заєць, редактор стрічки новин

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення