online

02.04.2023 11:27   Життя громад

399

Студентка медичного коледжу з Одещини 1 квітня очолила молодіжну раду

молодіжна рада м. Подільськ

Анастасія Крисько виграла таємне голосування

Студентка Подільського медичного фахового коледжу ім. В.О. Жуковського, що на Одещині, очолила молодіжну раду міської ради.

У повідомленні органу місцевого самоврядування м. Подільськ зазначається, що 1 квітня відбулося засідання молодіжної ради, в якому взяли участь заступник міського голови Людмила Задорожна і начальник управління освіти в гуманітарної політики Володимир Самборський.


Головним питанням порядку денного стало обрання керівного складу молодіжки – голови, двох заступників та секретаря. Процес виборів контролювала лічильна комісію

Два претенденти виявили бажання обійняти посаду голови цього органу. В результаті таємного голосування перемогу здобула А. Крисько,

«Анастасія цілеспрямована, енергійна, активна особистість. Бере участь у різних молодіжних заходах, зокрема, організовувала велосипедні подорожі територією Подільської громади. Також обрані два заступники та секретар», - розповіли в міськраді.

Новий керівний склад молодіжного самоврядування підтримали заступник начальник відділу муніципальних ініціатив, інвестицій та приватизації управління  економічного розвитку та інвестицій Ірина Радковська та директор місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Сергій Мерзляков. Ще нещодавно вони також були представниками молодіжної ради. 

«Ми маємо всіляко підтримувати та допомагати талановитим юнакам та дівчатам в їх громадській діяльності", - зазначила заступник міського голови Людмила Задорожна. 

Це може вас зацікавити:

 Команда підлітків зібрала 25 мішків сміття біля кинутої садиби у містечку на Одещині

 В Одеській області визначили переможців молодіжних проєктів

 

Микола Заєць, редактор стрічки новин

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення