online

30.10.2023 11:39   Життя громад

1245

Третій об’єкт очистки води готовий до експлуатації в ОТГ на Одещині

У Доброславській громаді заплановані ще дві системи «Питної води»

Третій об’єкт очистки води ввели в експлуатацію в Доброславській селищній громаді Одеської області.

За повідомленням голови цієї ОТГ Людмили Прокопечко, поліпшити стан справ що якісного  забезпечення питною водою жителів населених пунктах селищної ради вдається за рахунок залучених коштів через грантові програми.


Таким чином ще один старостинський округ громади, Кремидівський, отримав систему очистки води і бювет. Це вже третій такий об'єкт в Доброславській громаді. Перші два вже є в селищі Доброславі та в селі Старі Шомполи. Ще два заплановані у с. Трояндове і в місцевій лікарні.

Варто зазначити, що завдяки іншій грантовій програмі тут реалізується проєкт «ДоброХАБ». Так, у селі Кремидівка створюють фізичний простір центру спільнототворення за підтримки Cedos та Western NIS Enterprise Fund.

«Для становлення і розвитку програмної діяльності центру зробили перші закупівлі – придбали  акустичну систему, мультимедійний проектор, настінний моторизований екран. Центр спільното творення має стати фізичним простором для спілкування та взаємодії, підтримки місцевих ініціатив, залучення вразливих категорій населення, для посилення солідарності через спільне навчання, волонтерство, планування майбутнього», - розповіла в соцмережах Л. Прокопечко.

Нагадаємо

До складу громади входять селище Доброслав та села Улянівка, Шевченкове-Кут,  Зоринове, Шомполи, Вовківське, Великі Ламзаки, Касяни, село Якова,  Кремидівка, Благодатне, Христо-Ботеве, Степове, Трояндове, Ониськове, Ставки.

Вас може зацікавити:

Голова ОТГ з Одещини відповіла на розголос в інформаційному просторі щодо ремонту пам’ятника равлику

 

Микола Заєць, редактор стрічки новин

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення