online

03.02.2024 09:38   Міжнародна солідарність

229

Рені стане воротами зеленого коридору в Європу

проєкт створення "зеленого коридиру" Рені-Джурджулешти-Галац

Про це в Брюсселі домовилися представники Румунії, Молдови, України за координації Єврокомісії та США

З цією метою в Одеській області завершується облаштування автомобільного пункту перетину кордону «Рені». Кореспонденту інформагенції «Пульс Одещини» повідомили в службі відновлення та розвитку інфраструктури в Одеській області, що йдеться про запуск «зеленого коридору» між пунктами пропуску «Рені (Україна) – Джурджулешти (Молдова) – Галац (Румунія)».

Для створення належних умов функціонування коридору українська сторона відремонтувала пункт пропуску «Рені», тут працюватимуть служби України і Молдови. Ще належить узгодити принципи митного оформлення та кількості персоналу, механізм руху автотранспорту між Рені і Галац.


Паралельно урядові структури України працюють з міжнародними партнерами щодо подальшої розбудови пункту пропуску «Рені».

Водночас румунська сторона підтвердила свої плани щодо розбудови порту Констанца для збільшення експортної спроможності. Задля реалізації цього проєкту партнери  вже отримали міжнародне фінансування. 

Варто зазначити, що крім технічного оснащення пунктів пропуску на цій ділянці кордону, запровадження тут «зеленого коридору» передбачає реконструкцію автодороги між Рені і Галацом, розширення шляху з двох до чотирьох смуг.

Раніше повідомлялося, що одеська будівельна компанія «Автомагістраль-Південь» в Румунії здійснює другий етап реконструкції аеропорту міста Сату-Маре. Зокрема, будівельники вже встелили шар геосинтетичного матеріалу на півкілометровому відрізку летовища, а також асфальтобетоном вкрили другу ділянку злітно-посадкової смуги довжиною 1800 метрів.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ:         

• Будівельники з Одеси реконструюють одне з найнебезпечніших перехресть у столиці

Останні новини інформагенції «Пульс Одещини»

 

Микола Заєць, редактор стрічки новин

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення