online

22.11.2023 20:42   Життя громад

1160

У селі на Одещині відкрили станцію очистки води і бювет

Відкриття бювету в селі Кремидівка Одеської області

20 листопада в селі Кремидівка ввели в експлуатацію станцію очистки води і бювет

Керівник Доброславської громади Одеської області повідала про подію в селі Кремидівка. Тут 20 листопада 2023 року відкрили станцію очистки і бювет питної води.

«Це вже третій такий об'єкт у нашій громаді, реалізований за фінансової підтримки Міжнародної організації з міграції (МОМ), представники якої Аніс Чоудхурі, офіцер проєкту МОМ, та Дмитро Шейченко, асистент проєкту,  побували на цьому заході та анонсували відкриття ще двох станцій очистки і бюветів - в Доброславській лікарні і в Трояндовому. Від усіх мешканців дякую за підтримку нашої громади Міжнародній організації з міграції та керівнику ТОВ "Мега- Ват" Павлу Наливайку, завдяки якому цей проєкт зайшов в Доброславську громаду.


Вчора наша громада отримала 63 ноутбуки у рамках співпраці МОН України  та представництва дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні за сприяння Одеської обласної військової адміністрації та Одеської районної військової адміністрації.

Гаджети передбачені для тимчасового користування здобувачами освіти з числа ВПО, дітьми з інвалідністю, дітьми  з малозабезпечених сімей або позбавлених батьківського піклування  та дітьми інших вразливих категорій, позбавлених наразі доступу до освітнього процесу.

Найближчим часом ноутбуки будуть передані відповідним закладам освіти.

Підходять до завершення роботи в укритті Трояндівського дитячого садка. Наразі там облаштовують санвузли і медичний кабінет. Також незабаром закінчуються роботи з вимощення в Трояндівській школі.

В Доброславському ліцеї тривають роботи в другій частині укриття, додатково побільшає 130 місць.

У Центрі культури, мистецтв і розвитку творчих здібностей наші аматори готуються до новорічно-різдвяних свят.

І головне - готуємо чергову відправку на фронт», - розповіла Л. Прокопечко.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ:

Громади Одещини звітують про сприяння захисникам України

Останні новини інформагенції «Пульс Одещини»

 

Микола Заєць, редактор стрічки новин

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення