online

17.06.2023 16:29   Освіта

427

У сільській ОТГ Одещини відзначили п’ятьох володарів «золотих» медалей

Голова сільради назвала їх гордістю громади

У Красносільській сільській громади, що на Одещині відзначили п’ятьох володарів «золотих» медалей.

Голова ОТГ Марина Архірій назвала їх гордістю громади.


«Сьогодні вручили атестати нашим випускникам. Наші випускники гідно впоралися з усіма випробуваннями. У цьому навчальному році п’ять 11-класників отримують  золоті медалі, а 4 дев’ятикласники - свідоцтва з відзнакою. Побажала юнацтву не зупинятися на цій перемозі, не припиняти вірити в себе», - розповіла М. Архірій.

Керівник громади також зазначила, що на цю урочистість завітали батьки-військовослужбовці – мама Валерії Дубяги приїхала з Бахмута, а тато Маргарити Оксанчук навідався в село, отримавши напередодні орден «За відвагу».

Варто зазначити, що сусіди Красносільської громади, Визирська сільрада, запросила своїх жителів взяти участь в обговоренні перспективного плану оптимізації мережі закладів освіти. Тут хочуть почути думку мешканців сіл про подальшу долю шкіл, насамперед Дмитрівської, Любопільської та Калинівської гімназій, в яких найменша кількість учнів.

Натомість голова Одеської ОДА Олег Кіпер 16 червня у фейсбуці звернувся до випускників шкіл регіону.

«Наші незламні випускники Одещини! Важкі часи, які переживає наша країна зараз, народжують сильних людей, майбутніх лідерів. Саме від вас, без перебільшення, залежатиме майбутнє нашого регіону та всієї України. Бажаю вам наснаги у підготовці до екзаменів та успішного вступу до ВНЗ! Ми сподіваємося на кожного з вас, на вашу енергію, знання та ідеї. Також хочу подякувати викладачам, вчителям, вихователям, психологам – усім, хто незважаючи на постійні повітряні тривоги та обстріли, продовжував навчати, морально підтримувати, надихати та піднімати патріотичний дух наших дітей. Бажаю всім перемоги, мирного неба та щасливої ​​долі, безмежного ентузіазму та втілення у життя всіх ваших мрій!», - мовиться у дописі О. Кіпера.

Вам може бути зацікавим:

В Одеській області будівельники ставлять на школі новий дах

 

Микола Заєць, редактор стрічки новин

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення