online

23.11.2023 20:30   Життя громад

1991

У відкритті сільського ЦНАП на Одещині взяли участь посадовці обласної та районної державних адміністрацій

У Великобуялицькій ОТГ запрацював ЦНАП

Центр надання адміністративних послуг запрацював у Великобуялицькій сільській раді  

З нагоди відкриття ЦНАП Великобуялицька ОТГ Березівського району Одеської області на своїх інформаційних ресурсах повідомила про таке:

«23 листопада 2023 року у Великобуялицькій сільській раді урочисто відкрили відділ "Центр надання адміністративних послуг" Великобуялицької сільської ради. У заході взяли участь посадовці Одеської обласної військової адміністрації:  т.в.о. Директора департаменту цифрового розвитку, інформаційної політики та кіберзахисту Іван ТИМОШЕНКО, Начальник відділу адміністративних послуг і цифрової взаємодії департаменту цифрового розвитку, інформаційної політики та кіберзахисту ОВА Дарія ДЖУГАН. А також начальник Березівської районної військової адміністрації  Віталій ЛАБУШ. Також були присутні представники сільгосппідприємств, депутати та мешканці громади.


У відділі на сьогодні буде надаватись 168 послуг, з них: соціальні послуги, послуги паспортного столу, послуги державної реєстрації актів цивільного стану, реєстрації нерухомості, земельні питання, послуги пенсійного фонду та інші.  Згодом ці послуги будуть збільшуватися. В нашому відділі різні групи осіб можуть отримати широкий спектр адміністративних послуг у комфортних умовах», - ідеться в інформації сільради.

Раніше «Пульс Одещини» інформував, що запрацював Центр надання адміністративних послуг у Знам’янській сільраді Одещини.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ:

Громади Одещини звітують про сприяння захисникам України

Останні новини інформагенції «Пульс Одещини»

 

Микола Заєць, редактор стрічки новин

 

 

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення