online

27.06.2023 10:03   Освіта

304

В Одесі 290 юнаків опановують професію слюсаря

У ДНЗ «Одеський центр професійно-технічної освіти»

В Одесі 290 юнаків опановують професію слюсаря. Про це повідомив директор департаменту освіти Одеської облдержадміністрації Олександр Лопчак.

«Запрацював 36-й НПЦ: профтехосвіта відбудовуватиме країну. З цього приводу хочу привітати ДНЗ «Одеський центр професійно-технічної освіти» та учнівську молодь із сьогоднішньою знаковою подією -  відкриттям ще одного сучасного,  навчально-практичного центру слюсарних робіт. Праця слюсаря необхідна в багатьох галузях: в експлуатаційних відділах, на підприємствах, заводах, житлово-комунальних господарствах, ремонтних майстернях, на будівництві, в хімічній промисловості, в машинобудуванні, в фермерському господарстві, бо машини і механізми стали невід’ємною частиною нашого життя. Наразі 290 здобувачів освіти зазначеного ДНЗ опановують професії слюсарного напрямку», - розповів О. Лончак.


До речі, у цьому закладі буде створено Центр професійної досконалості, який реалізується за підтримки Європейського Інвестиційного Банку.

Керівник освітньої галузі Одещини також зазначив, що колективу закладу на чолі з директором Сергієм Сущенком впроваджує нові новації в освітньому процесі, педагогам центру притаманні творчий підхід до роботи, самовдосконалення і розширення освітніх послуг. Тут дбають про створення безпечного інклюзивного освітнього простору.

«Неодноразові перемоги ДНЗ «Одеський центр професійно-технічної освіти» у різноманітних фахових конкурсах свідчать про високий професіоналізм, хай він сприяє подальшим успіхам», - доповнив розповідь директор департаменту.

Вас може зацікавити:

Кулінарний хаб для шкіл: Одещину зі ще двома областями включили до пілотного проєкту

 

Микола Заєць, редактор стрічки новин

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення