online

28.08.2023 16:43   Освіта

282

В Одесі проходить відкритий освітній форум

Думками напередодні нового навчального року поділився директор департаменту освіти облдержадміністрації

Керівник освітньої галузі Одещини Олександр Лончак поділився враженнями від роботи одеського освітнього форуму.

«28 серпня взяв участь у відкритому освітньому форумі #ОсвітаОдеса-2023». Цікаво, сучасно, креативно, з любов’ю до освіти та рідного міста. Подякував освітянам-одеситам, колективам закладів за ґрунтовну роботу по підготовці до нового навчального року!


На жаль, ракетні удари на Одесу почастішали. Маємо найбільше пошкоджених закладів освіти саме протягом липня-серпня поточного року. Був на уражених ворогом об’єктах. Душа болить дивитися на вибиті вікна, двері, потрощені меблі там, де підготовка уже була на завершальному етапі. Школи і садочки готувалися приймати вихованців. Але все обов’язково відбудуємо! Нас не зламати. Спільними зусиллями працюємо для того, щоб якомога більше дітей мали змогу навчатися у належних і безпечних умовах. Як завше, батьки мають право вибору форми навчання для своєї дитини. Всі варіанти можливі. І про це, зокрема, подбали колеги з міського департаменту освіти.

Мав честь нагородити педагогічних працівників закладів освіти Одеси Почесними грамотами Департаменту освіти і науки Одеської ОДА за сумлінну та бездоганну працю, плідну педагогічну діяльність, високі досягнення у навчанні та вихованні учнівської молоді та за підсумками 2022-2023 навчального року.

Отже, за три дні стартуємо. Цьогоріч все буде особливим, адже переконаний, що за час тривалої паузи всі ви дуже скучили за дітьми, їхнім галасом, безпосередністю. Звичайно, з великим оптимізмом дивимось в цей день. Також сподіваюся, що ми його рівно і спокійно завершимо у плановому режимі. Успіхів тобі, дорога освітянська родино!», - розповів О. Лончак.

Вас може зацікавити:

Подали апеляцію і виграли: школярі з Одещини повторили минулорічний успіх і знову стали кращими в Україні

 

Микола Заєць, редактор стрічки новин

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення