online

24.06.2023 19:07   Безпека

245

В Одесі виявили великий потенціал укриттів від повітряних загроз

Нині 14 об’єктів перебувають у занедбаному стані, але міськрада до них не може підступитися

В Одесі виявили великий потенціал укриттів від повітряних загроз. Проте нині 14 об’єктів перебувають у занедбаному стані, але міськрада до них не може підступитися.

Про це повідомив Одеський міський голова Геннадій Труханов.


24 червня мер Одеси разом із начальником Одеської обласної військової адміністрації Олегом Кіпером відвідали деякі з цих об’єктів та радилися про нагальну необдхідність спрощення процедури передачі сховищ із державної власності в комунальну одеської громади.

«Міська влада  вже підготувала звернення до центральних органів виконавчої влади з ініціативою щодо внесення відповідних змін до законодавства України. Насамперед, йдеться про укриття, що розташовано поряд із головним офісом надання адмінпослуг та міською адміністрацією на вул. Косовській, яке юридично не має власника, а фактично належить підприємству-банкруту ВАТ «Краян». Міська рада надала згоду на прийняття цього укриття в комунальну власність на сесії ще в 2017 році - тобто, майже 6 років тому. Більше того, ми маємо ще 13 аналогічних об'єктів державної власності. Виділяти на них кошти та наводити порядок ми не можемо, доки не буде завершено процедуру передачі укриттів місту», - повідомив у соціальних мережах мер Одеси.

Також керівник обласного центру висловив впевненість, що швидка процедура передачі укриттів із державної власності в комунальну дозволить міськраді оперативно облаштувати виявлені обʼєкти та їх обслуговувати.

Вас може зацікавити:

На Одещині місцева влада змусила дорожників усунути недоліки ремонту Малорошівського спуску

 

Микола Заєць, редактор стрічки новин

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення