online

08.06.2024 09:18   Життя громад

173

В Одеській області громада зобов’язалася скоротити на своїй території викиди СО2

Трояндові краєвиди Одещини

За рахунок заходів з підвищення енергоефективності використання відновлюваних джерел енергії

Красносільська територіальна громада Одеської області зобов’язалася скоротити на своїй території викиди СО2, повідомила голова сільради Марина Архірій.

Рішення про це місцеві депутати ухвалили 7 червня на своїй сесії.


«Вирішили приєднатися до європейської ініціативи «Угода мерів щодо клімату та енергії», до якої входить 55  країн світу, що добровільно взяли на себе зобов'язання по досягненню кліматичних і енергетичних цілей ЄС. Наша громада взяла на себе зобов’язання скоротити на своїй території викиди CO2 за рахунок заходів з підвищення енергоефективності, використання відновлюваних джерел енергії. Схвалена депутатами програма розвитку міжнародного співробітництва сільради стане запорукою ефективній співпраці з різними європейськими і світовими інституціями», - розповіла М. Архірій.

Натомість сусіди Красносільської сільради із селища Доброслав коло своїх партнерів збільшують не лише за рахунок міжнародних зв’язків, а й українських громад.

Днями ще одним партнером Доброславської селищної ради стала Великодимерська громада Броварського району Київської області.

«Делегація з Великої Димерки на чолі з головою громади Олександром Куценком відвідала нашу громаду. Під час візиту було підписано Меморандум про міжмуніципальне співробітництво та обговорено пропозиції щодо напрямків майбутньої співпраці. Наші гості познайомилися з Концепцією розвитку Доброславської громади та з окремими успішно реалізованими проєктами, відвідали парки і сквери Доброслава, побували на трояндових плантаціях в Трояндовому та на дегустації трояндового варення і лікерів. Завершилася зустріч дружнім спілкуванням та приємним відпочинком у ретро-дворику "Прованс". Нам дуже сподобались ці щирі, прості і відкриті люди. Впевнена, що разом ми зможемо реалізувати багато цікавих ідей», - ідеться в інформації голови селищної ради Людмили Прокопечко.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ:         

Голова громади з Одещини представила в Нідерландах свою селищну раду

Четверту станцію очистки води з бюветом встановила у селах Одещини провідна громада

 

Микола Заєць, редактор стрічки новин

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення