online

19.07.2023 16:44   Спорт

532

В Одеській області ОТГ почесними грамотами відзначила працю сімох тренерів

З нагоди професійного свята вшанували тренерів ДЮСШ

19 липня з нагоди Дня тренера голова Арцизької міськради Сергій Парпуланський відзначив працю і нагородив сімох тренерів.

«Спорт і любов до спорту починаються з тренера, який є наставником, учителем та другом для вихованців. Наші тренери прищеплюють любов до спорту, виховують гідних спортсменів та чемпіонів», - зазначив міський голова перед кращими тренерами громади, яких нагородив Почесними грамотами.


Керівник міської громади, зокрема, сьогодні нагородив тренерів дитячо-юнацької спортивної школи :

БІЛОУСЕНКО Олену Володимирівну - тренера-викладача зі спортивної акробатики, БОНЧЕВУ Ольгу Іванівну - тренера-викладача з волейболу, ЛОЗАНЮКА Владислава Михайловича - тренера-викладача з боксу, ЛОЗАНЮКА Сергія Михайловича - тренера-викладача з дзюдо та самбо, МІГОВА Віталія Дмитровича - тренера-викладача з футболу, СТОЯНОВА Анатолія Дмитровича - тренера-викладача з настільного тенісу, ЧЕРКЕСА Олексія Сергійовича - тренера-викладача з баскетболу.

«Щиро бажаю нашим тренерам міцного здоров’я, відданих і старанних вихованців, нових спільних перемог, якомога більше кубків, енергії, цілеспрямованості і завзятості!», - сказав очільник ОТГ, вітаючи тренерів.

Раніше повідомлялося, що в Арцизькій громаді на стадіонах двох населених пунктів відбувся турнір на кубок відкриття сезону, в якому взяли участь 5 сусідніх ОТГ.

Також тут відбувся перший тур відкритої першості Арцизької громади з футболу.

Вас може зацікавити:

Сільська ДЮСШ стала кращою на Одещині у змаганнях на призи олімпійських чемпіонів

У Балті за збірну України бомбардир «Чорноморця» Олександр Косирін забив три голи

 

Микола Заєць, редактор стрічки новин

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення