online

22.03.2023 08:20   Війна

1074

В Одеській області провели в останню путь полковника спеціального підрозділу СБУ «Альфа»

На фронті загинув полковник спеціального підрозділу СБУ «Альфа»

20 березня громадськість Подільського району Одеської області в жалобі провела в останню дорогу полковника спеціального підрозділу СБУ «Альфа»  Олександра Вдовиченка.

У повідомленні Подільської райдержадміністрації зазначається, що 17 березня 2023 року полковник Вдовиченко героїчно загинув у бою з лютим ворогом в районі населеного пункту Бахмут Донецької області.


«Його мужність та відданість Україні не має меж, і ми завжди повинні пам’ятати: «Ніхто більшої любові не має над ту, як хто свою душу поклав за друзів своїх…», - мовиться у повідомленні РДА.

Начальник Подільської районної військової адміністрації Михайло Лазаренко, співробітники Савранської селищної ради, працівники установ, організацій, поліції, громадські активісти, військові, молодь навколішки віддали шану загиблому офіцеру.

Раніше повідомлялося, що в Подільському районі вшанували пам’ять загиблих у найбільшій трагедії першого дня війни, коли ворог ракетним ударом по військовій частині А0173 біля міста Подільськ забрав життя 22 військовослужбовців.

Варто зазначити, що аграрії, підприємці, актив Подільського району стали волонтерами і допомагають захисникам України на фронті. Зокрема, фермери передали на передову чимало автотранспорту.

Довідка

До складу Подільського району Одещини Любашівська, Піщанська, Зеленогірська, Савранська, Долинська, Кодимська, Окнянська , Ананьївська, Куяльницька, Слобідська, Подільська, Балтська територіальні громади. 

Це може вас зацікавити:

Аграрії та підприємці Подільського району знову надали суттєву підтримку ЗСУ

 

Микола Заєць, редактор стрічки новин

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення