online

17.03.2023 17:45   Життя громад

362

В Одеській області селищна рада проводить експеримент на цвинтарі

На цвинтарі в смт Іванівка Одеської області

Іванівська селищна рада проводить експеримент на цвинтарі

Працівники комунальних служб Іванівської селищної територіальної громади наводять порядок на цвинтарях населених пунктів своєї ОТГ.

Про роботи на кладовищах в селищі Іванівка та в селах Бузинове, Баранове, Білка повідомив 17 березня селищний голова Віктор Лобач.


«Вперше проводимо один експеримент. На південному кладовищі в смт Іванівка капітально відремонтували приміщення, де будуть зберігатися лопати, граблі, сапи, вила, відра, ряднини, носилки, молоток, цвяхи, канат. Кожному, кому потрібний цей інвентар під час прибирання на могилах покійних родичів, може його безкоштовно взяти, а після закінчення робіт повернути на місце. Кажуть, що з кладовища нічого не можна нести додому, але ми більше сподіваємось на людську свідомість наших громадян», - мовиться у зверненні В. Лобача до громадськості, що опубліковане на інформаційних ресурсах громади.

Натомість в Арцизькій громаді дали старт конкурсу «Green еко-простір». Тут покладають надію, що акція із озеленення територій дасть позитивний результат.

Арцизький міський голова Сергій Парпуланський (на фото внизу) вирішив власним прикладом надихнути та мотивувати мешканців міста і сіл громади долучитися до благоустрою населених пунктів.

У м. Роздільна, на вулиці Івана Франка, небайдужих громадян запрошують 18 березня на занедбаній території облаштувати Парк Миру.

А в Кремидівському старостинському окрузі Доброславської громади попередження отримали власники садиб, яким необхідно навести на своїх територіях належний санітарний стан.

Це може вас зацікавити:

 На Одещині міська громада взялася за двомісячник з благоустрою з випередженням графіку

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення