online

28.01.2023 10:47   Життя громад

431

В Одеській області селяни забирають свою землю у фермера

Обурені селини Лиманської сільради

У Лиманській сільраді Білгород-Дністровського району Одеської області селяни вирішили забрати свою землю у фермера.

Про це розповів сільський голова Василь Резніченко.


«Спір між фермерським господарством та землевласниками продовжується. Люди прийняли рішення подати позов до суду щодо розірвання договорів та накладання арешту на їх земельні ділянки, щоб заборонити фермеру ними користуватися», - зазначив голова сільради.

Ім’я фермера керівник громади не назвав.

Раніше повідомлялося, в що Лиманській сільраді за дорученням облдержадміністрації розпочалася ревізія використання земель фермерськими господарствами.

Зокрема, створена в сільраді комісія з проведення інвентаризації земель сільськогосподарського призначення вже працювала в селу Приморське з метою проведення перевірки законності обробітку земельних ділянок.

До роботи одного з фермерських господарств в комісії виникли питання, на які на черговому засіданні комісії фермер даватиме відповідь. Насамперед фермерське господарство має надати документи, які підтверджують законність обробітку земельних ділянок.

Голова сільради розповів, на землях громади працює майже 60 фермерів. Здебільшого вони добросовісні перед власниками землі та бюджетом сільради.

Також завдяки фермерським господарствам та товаровиробникам у населених пунктах громади вдалося створити резерв борошна, що складає понад 20 тонн.

Велику частину цього резерву борошна роздали жителям сіл.

Нагадаємо, що складу Лиманської сільської громади входять села Лиман, Трапівка, Новоселиця, с. Зарічне, Приморське, Трихатки.

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення