online

25.08.2023 17:16   Життя громад

184

В Одеській області ще одна команда «небайдужих» реалізувала свій проєкт – "Етно-хаб «Під стріхою»

У селі Кремидівка Одеського району

24 серпня, в День незалежності України, ще одна команда "Небайдужих" Доброславської громади Одеської області реалізувала свій проєкт.

Про локацію "Етно-хаб "Під стріхою" розповіла голова селищної ради Людмила Прокопечко.


«Чудова колективна робота команди "Небайдужих" з Кремидівського закладу загальної середньої освіти. Керівник проєкту - Тетяна Цепотан, однодумці якої створили осередок підтримки і  популяризації української національної ідентичності. Тут просто неба, на пришкільній території зробили міні-музей: розписала стіни у петриківському стилі, встановила плетений тинок із глечиками, дерев’яні млин, криничку та візок. Майстри своїми руками виготовили скульптури для етно-хабу. Під час відкриття керівник проєкту разом з ученицею школи Катериною Жайворонок провели для гостей невелику екскурсію, розповіли про деякі українські звичаї, традиції, український традиційний одяг, запросили до частування. Директор школи вручила подяки учасникам проєкту та його спонсорам. Ця локація буде використовуватися для різноманітних освітніх та культурних заходів», - розповіла Л. Прокопечко.

Також керівник Доброславської громади розповіла, що за три роки конкурсу проєктів «Небайдужі»  реалізовано понад 30 молодіжних ініціатив, більшість з яких вже живуть власним життям і приносять користь громаді, деякі ще на стадії реалізації.

Плідним для творчих та ініціативних людей громади став нинішній рік – 16 команд взялися реалізовувати свої ідеї, які схвалила селищна рада та надала гранти.

Всі команди по завершенню реалізації проєктів зроблять звіт про виконану роботу.

Вас може зацікавити:

Активісти села на Одещині під час патріотичної вечірки зібрали для ЗСУ 112,6 тис грн

 

Микола Заєць, редактор стрічки новин

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення