online

29.05.2023 09:56   Безпека

257

В Одеській області територіальна громада розповіла про свого поліцейського офіцера

Заступник голови Арцизької міськради О. Стоянова вручила подяку місцевого шерифу С. Жарких

З нагоди п'ятиріччя інституту шерифів громад

Пресслужба Арцизької міської територіальної громади, що на Одещині, у своїх інформаційних ресурсах 28 травня опублікувала нарис про свого поліцейського офіцера з нагоди п'ятиріччя інституту шерифів ОТГ.

Зазначається, зокрема, що Арцизька громада у грудні 2022 року в числі перших у Болградському районі підтримала реалізацію загальнодержавного проєкту “Поліцейський офіцер громади», відкривши поліцейську станцію. Поліцейським офіцером громади було призначено майора поліції Сергія Жарких, який виріс в Арцизі, тому добре знає потреби й турботи його жителів.


Поліцейський пройшов навчання у Вінницькому філіалі Харківського Національного університету внутрішніх справ. Загалом у правоохоронних органах він працює вже 20 років і тепер скеровує свій досвід на цілодобову допомогу мешканцям громади.

Для комфортної роботи поліцейського та відвідувачів за рахунок коштів місцевого бюджету облаштували поліцейську станцію, а також придбали службовий автомобіль.

«Я пройшов відповідне навчання та конкурс. Тепер надаю більш широкий спектр послуг у частині дотримання правил дорожнього руху. Також є службовий автомобіль – повнопривідний позашляховик, який громада придбала спільно з Національною поліцією. Транспорт спеціально обладнали світлозвуковим оповіщувачем та радіостанцією. Здійснюю також профілактику з тими, хто за місцем свого проживання вчиняє домашнє насильство, роблю їм терміновий заборонений припис, притягую до відповідальності, направляю матеріали до суду. Зараз я маю більше можливостей, тому що в Арцизі є поліцейська станція. Це скорочує час реагування», - розповів шериф громади Сергій Жарких.

Приміщення для облаштування поліцейської станції надала місцева влада, за сприяння якої будівлю капітально відремонтували. Приміщення облаштоване відповідно до потреб повсякденної роботи поліцейського офіцера та обладнане необхідною оргтехнікою, що дозволяє швидко реагувати на звернення громадян, забезпечувати публічну безпеку і проводити профілактику правопорушень на території обслуговування.

До обов’язків поліцейського громади також входить і співпраця зі штабом із ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, здійснення контролю за торгівлею у невстановлених місцях, а також перевірка неухильного дотримання правил дорожнього руху. Допомагає Сергію Жарких у роботі те, що він має доступ до камер відеоспостереження, баз Національної поліції. Важливим чинником ефективної роботи є також співпраця з органами місцевого самоврядування.

«Для того, щоб громада почувалася в безпеці щодня працює над тим, аби запобігти правопорушенням, оперативно виявити тих, хто їх вчиняє», - доповнив розповідь С. Жарких.

Вам може бути зацікавим:

Міський голова з Одещини вирішив вдатися до ротації кадрів

 

Микола Заєць, редактор стрічки новин

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення