online

31.05.2023 15:38   Життя громад

327

В Одеській області урочисто відкрили реставровану Алею Трудової Слави

В Іванівській громаді почесними жителями стали тренер Сергій Латушков та керівник хореографічного колективу «Фаворит» Людмила Деревенко

31 травня в смт Іванівка Березівського району урочисто відкрили реставровану Алею Слави.

«На Алеї почесних громадян Іванівської селищної ради розмістили портрети людей різних професій, які зробили великий внесок у розвиток і колишнього Іванівського району, і тепер нашої громади. Ми завжди пам’ятатимемо трудовий подвиг багатьох та рівнятимемося на них. Біля Алеї відремонтували квітники, постелили нову плитку, встановили нові лавочки, посадили багато деревець», - розповів Іванівський селищний голова Віктор Лобач.


Також керівник громади повідомив, що когорту почесних громадян поповнили молоді жителі громади, серед яких художній керівник зразкового хореографічного колективу «Фаворит» Людмила Деревенко та головний тренер гандбольної школи чемпіонів Сергій Латушков.

Варто зазначити, що у травні в селищі Іванівка урочисто відкрили пам’ятник Матері у новому сквері. На цьому заході, зокрема, вшанували 34 жінки, які мають статус матері-героїні, та відзначили юних переможців конкурсу «Весь світ починається з мами».

Нагадаємо

До складу Іванівської ОТГ крім смт Іванівка входять також села Адамівка, Бузинове, Прохорове, Баланини, Верхній Куяльник, Нижній Куяльник, Баранове, Малинівка, Сухомлинове, Причепівка, Білка, Блонське,  Жовте, Маслове, Черняхівське, Шеметове, Северинівка, Слобідка, в яких разом мешкає  близько 7600 осіб.

Вам може бути зацікавим:

Юні гандболісти з Іванівки у місті Чорноморськ стали чемпіонами Одещини

Заступник голови Одеської облради дав високу оцінку керівнику ОТГ

 

Микола Заєць, редактор стрічки новин

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення