online

08.05.2023 11:33   Політика

992

Заступник голови Одеської облради дав високу оцінку керівнику ОТГ

Олег Радковський відвідав Іванівську громаду

Заступник голови Одеської облради Олег Радковський дав високу оцінку керівнику Іванівської селищної ради Віктору Лобачу.

У своєму дописі у фейсбуці О. Радковський розповів про відвідини Іванівської громади.


«Іванівську громаду вже друге скликання поспіль очолює наш однопартієць Віктор Лобач, який на останніх місцевих виборах отримав кращий результат по країні серед обраних голів громад від «Батьківщини». Оглянули Пункт незламності у місцевому будинку культури. Він однозначно є кращим в нашій області - проведено капітальний ремонт, облаштована котельня, кухня, кімнати для ночівлі. Все зроблено якісно та практично для зручності людей», - ідеться в повідомленні посадовця обласного самоврядного органу.

Натомість В. Лобач розповів обласним колегам про потреби Іванівської громади. Це ремонт покрівлі у школі, ремонт і облаштування бомбосховища для повноцінної роботи закладу освіти.

«Наша фракція в Одеській облраді докладе максимум зусиль для виділення бюджетних коштів на ці проекти, бо діти мають навчатись у зручних та безпечних умовах. На мій погляд Віктор Лобач є кращим головою громади в нашій області, а можливо й в Україні. Я радий, що в нашій команді є такі люди — господарі та справжні патріоти своєї землі, для який служіння громаді і турбота про її мешканців є головною метою їх життя», - доповнив розповідь О. Радковський.

Також очільник цієї ОТГ показав гостям сквер та монумент Героям війни (на фото).

Довідка

До складу Іванівської селищної громади крім адміністративного центру входять села Адамівка, Бузинове, Прохорове, Баланини, Верхній Куяльник, Нижній Куяльник, Баранове, Малинівка, Сухомлинове, Причепівка, Білка, Блонське,  Жовте, Маслове, Черняхівське, Шеметове, Северинівка, Слобідка.

Це може вас зацікавити:

Жителі сіл Одещини запропонували голові ОТГ свої кандидатури на посаду старости

 

Микола Заєць, редактор стрічки новин

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення