online

01.06.2023 15:57   Здоров'я

321

В Одеській області запрацювали пришкільні табори відпочинку

1 червня у Затишанській громаді стартувала літня оздоровча кампанія

В інформаційному повідомленні органу місцевого самоврядування в селищі Затишшя Роздільнянського району зазначається, що на базі закладів загальної середньої освіти запрацювали табори з денним перебуванням дітей, в яких протягом 14 робочих днів відпочиватимуть учні початкової школи.

Для них організоване змістовне дозвілля, фізкультурно-оздоровча та виховна робота.


«Затишанська селищна рада ще в грудні минулого року запланувала кошти на літню оздоровчу кампанію. В наших освітніх закладах створені всі умови для безпечного відпочинку в умовах воєнного стану. Тож ми вирішили не відмовлятися від роботи традиційних літніх таборів і зробимо все можливе, щоб наші діти отримали максимум позитивних емоцій. Для цього вчительські колективи докладають зусиль, проявляють свою безмежну фантазію і творчість», – розповіла начальник управління освіти, культури та молодіжної політики селищної ради Олена Мирзакірова.

Напередодні представники Держпродспоживслужби разом із спеціалістами Державної служби з надзвичайних ситуацій провели перевірку готовності до роботи пришкільних таборів. Загалом вони високо оцінили рівень підготовки і зазначили, що Затишанська ОТГ одна з небагатьох у Роздільнянському районі, де цього літа оздоровлюватимуть дітей.

Маленькі школярі вже розпочали пізнавальні екскурсії, поринули в захоплюючі розваги, різноманітні ігри, квести, вікторини, концертно-розважальні програми, майстер-класи. Натомість збалансоване і корисне меню харчування в таборах відпочинку дасть можливість учням набратися сил після важкого навчального року.

У селищній раді зазначили, що всі заходи в таборах направлені на підвищення патріотичного виховання підростаючого покоління. Недарма у Затишанському закладі загальної середньої освіти пришкільний табір має назву «Запорізька Січ», у Перехрестівському – «VIL’NI», а у Торосівській гімназії – «Країна Незламних».

Нагадаємо

До складу цієї ОТГ крім селища Затишшя входять села Торосове, Перехрестове, Андрусова, Весела Балка, Гедеримове Перше, Дружелюбівка, Загір’я, Краснопіль, Нова Григорівка, Скинешори, Володимирівка, Іванівка, Малорошове, Перехрестове Перше, Петрівка.

Вам може бути зацікавим:

В Одеській області вчителі та учні перший день літа відзначили масовим велопробігом 

 

Микола Заєць, редактор стрічки новин

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення