online

01.02.2024 20:04   Освіта

1099

В Одеській області збудували і відкрили дві школи в умовах війни

Школярі Одещини

Керівник освіти Одещини відзвітував про зроблене за січень

Директор департаменту освіти Одеської облдержадміністрації Олександр Лончак в соціальних мережах опублікував звіт про роботу сфери освіти протягом першого місяця 2024 року.

"Розпочали очні (обласні) етапи Всеукраїнських учнівських олімпіад з предметів, які триватимуть до кінця лютого. Дали старт крутому проєкту - змаганням «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги». Юні спортсмени  змагатимуться у таких видах спорту як футзал, баскетбол, спортивне орієнтування, волейбол, черлідинг. Реєстрація на сьогодні завершена. Від нашої області маємо понад тисячу триста зареєстрованих команд. Це потужна сила! Бажаю успіхів!


Взяв участь у відкритті двох шкіл на Одещині, які побудовані в умовах війни! І обидві в Авангардівській громаді Одеського району, яка разом з тим, що систематично допомагає фронту та Збройним силам України, дбає про розвиток та якість здобуття освіти в умовах сьогодення. Це новозбудований корпус ЗЗСО "Прилиманський ліцей" та Авангардівська гімназія. Сучасні умови навчання вражають! Відзначив роботу колег. У кожного зараз свій фронт, у освітян - освітній! Завдяки створеним безпечним умовам, діти в умовах воєнного часу отримуватимуть якісні знання, психологічну підтримку, фізичний розвиток.

У січні організували і провели заключний етап регіонального конкурсу шкільного малюнка «Ніхто не вірить у нашу перемогу так, як я», який ініціював серед учнівської молоді регіону голова Одеської обласної військової адміністрації Олег Кіпер, а також визначили та нагородили цінними подарунками переможців ІІ етапу.

Ще з приємного. У межах реалізації проєкту ЮНІСЕФ «Забезпечення безперервності навчання та розвитку дітей дошкільного віку в умовах кризи в Україні», за підтримки Міністерства освіти і науки України, сім областей України отримали сучасні ноутбуки Hewlett-Packard (HP) для дитячих садків. Отримувачів визначали донори. Пріоритет – очна форма освітньої діяльності. В нашу область, зокрема, доставили 146 пристроїв.

Відповідно до Меморандуму про співробітництво в сфері інновацій та цифровізації між Міністерством цифрової трансформації України та компанією Cisco, у межах проєкту «Цифрові школи» закладам загальної середньої освіти Одещини передано 66 маршрутизаторів з точками доступу Wi-Fi і 41 веб-камера з метою створення цифрового освітнього середовища в укриттях.

Продовжуємо нарощувати фонд споруд цивільного захисту закладів загальної середньої освіти Одещини. Зокрема, відвідав Таїровську громаду та оглянув капітально відремонтоване укриття місцевого ліцею, де здобуває освіту 870 учнів.

В області стартував перший тур конкурсу «Учитель року-2024». Підтримуємо наших незламних педагогів!

На запрошення представництва Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Одесі, побував на відкритті U-Point – регіонального представництва проєкту U-Report на Одещині. Крутезна подія для розвитку молодіжної політики Одещини.

На базі Тилігульського аграрного фахового коледжу для підлітків та молоді, які навчаються як у коледжі, так  і у закладах освіти Курісовської громади Березівського району та молоді з числа внутрішньо переміщених осіб, створено молодіжний простір «Yellow Submarine». Заклад виграв грант і втілив у життя проєкт, створивши локації, які працюватимуть під час повітряних тривог та інших небезпек без часових обмежень. Радіємо за колег!

Одеська область потрапила у шістку областей, куди Європейська Комісія спрямує 15 мільйонів євро на будівництво шкільних бомбосховищ. Також до даної програми долучається Уряд Литви та виділяє ще 500 тисяч євро, беручи на себе відповідальність за реалізацію проєкту. В перелік об’єктів, де будуть побудовані сучасні укриття потрапило 6 шкіл Одещини. Робимо все, щоб розвивати цей напрямок і надалі, допоки кожна школа не матиме власне укриття», - мовиться у дописі О. Лончака.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ:         

Одеська ОДА опублікувала результати конкурсу імені Шевченка серед школярів і студентів

Останні новини інформагенції «Пульс Одещини»

 

Микола Заєць, редактор стрічки новин

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення