online

27.10.2023 12:23   Політика

283

В Одеській облдержадміністрації знову говорили про бруківку

Влада регіону вирішила посилити контроль за використанням коштів

Продовжуємо роботу в напрямку висвітлення інформації щодо розподілу бюджетних коштів.

Під головуванням заступника голови Одеської ОДА Сергія Кропиви відбулося чергове засідання робочої групи «Прозорість і підзвітність» при Одеській ОВА.


Про це повідомила прес-служба ОДА.

В інформації облдержадміністрації зазначається, що від громадськості участь у засіданні взяли представники Ради адвокатів Одеської області Олександр Муконін, Вадим Семенов та Всеволод Сокалюк, а також засновниця та керівниця благодійного фонду «Корпорація монстрів» Катерина Ножевнікова.

Під час засідання розглядалися питання доцільності проведення публічних закупівель деякими територіальними громадами Одеського, Березівського, Білгород-Дністровського, Болградського, Ізмаїльського, Подільського та Роздільнянського районів Одеської області. Заслухано доповіді голів окремих територіальних громад зазначених районів про проведені тендери, які викликають сумніви щодо їх доцільності.

«Суспільство не буде терпіти і слухати ваші пояснення особливо під час війни», – звернулась до голів територіальних громад Катерина Ножевнікова.

«Суть тендерної процедури – це економія коштів. На мій погляд, є підстава розглянути кожен з тендерів, про який ми почули», – наголосив заступник керівника Одеської обласної прокуратури Максим Ракович.

Робочою групою прийнято рішення направити листи до Південного офісу Держаудитслужби щодо перевірки тендерної документації за проведеними закупівлями, а за результатами перевірки, у разі необхідності, до правоохоронних органів.

«Ще раз наголошую, що такі зустрічі матимуть системний характер, будемо зустрічатись раз на місяць з головами РДА та головами територіальних громад. Очікуємо від голів РДА комплексну інформацію, щоб ми могли вживати певні дії», – зазначив С. Кропива.

Вас може зацікавити:

В Одеській області 371 школа перебуває на канікулах, ще 164 закладів підуть на перепочинок за тиждень  

 

Микола Заєць, редактор стрічки новин 

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення