online

13.07.2023 15:06   Політика

215

В Одеській ОДА говорили про поглиблення співробітництва між Одещиною і Молдовою

Голова Одеської ОДА Олег Кіпер зустрівся з консулом Республіки Молдова в Одесі Іоном Чорним

У прес-релізі облдержадміністрації з цього приводу зазначається, що головні теми зустрічі - розбудова прикордонної інфраструктури та продовження поглиблення співробітництва між Одеською областю та Молдовою.

Сторони обговорили плани щодо сприяння торгівлі та економічному співробітництву, зокрема процес зниження тарифів на перевезення української сільськогосподарської продукції залізничним транспортом через територію Молдови. В умовах воєнного стану в Україні це стане додатковим кроком для забезпечення стабільності економіки, зростання обсягів експорту та розширення ринків збуту та сприятиме роботі бізнесу в надскладних умовах.


Обговорили можливості щодо розбудови прикордонної інфраструктури, що допоможе убезпечити та зробити більш зручнішим переміщення людей та товарів між двома країнами.

Керівництво Одеської ОВА висловило глибоку вдячність Молдові за підтримку України в цей непростий час.

 «Ми високо цінуємо дружні відносини з Республікою Молдова. Такі зустрічі, зокрема, сприяють спільним зусиллям на шляху до стабільності, процвітання та розвитку прикордонних територій обох країн», - зазначив очільник Одеської ОВА Олег Кіпер.

Вас може зацікавити:

Переможця в номінації «кращий двір» влада на Одещині запропонувала визначити жителям

 

Микола Заєць, редактор стрічки новин

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення