online

20.03.2023 15:32   Політика

328

В Японії мер Одеси взяв участь в акції «усміхнись перемозі України»

В Японії мер Одеси взяв участь в акції «усміхнись перемозі України»

В Японському місті Йокогама  мер Одеси разом із Надзвичайним і Повноважним Послом України в Японії Сергієм Корсунським та мером міста-побратима Йокогама Такехара Яманака взяв участь у спеціальному заході «Усміхнись завтрашньому дню та миру в Україні».

«Ця акція пройшов за підтримки муніципалітету Йокогами для українців, які тимчасово перебувають у Йокогамі», - розповів Геннадій Труханов.


Він зазначив, що для відвідувачів були організовані концерт, ярмарок та виставка відомого українського фотографа Вєри Бланш.

Крім того, міський голова Одеси в Японії зустрівся з представниками компанії «Sansei Corporation» - виробником мобільних контейнерів, обладнаних медичним устаткуванням (модульні лікарні).

Одеська делегація познайомилася із принципом роботи та функціоналом  модульних лікарень, а також медичного обладнання, яким вони комплектуються. Говорили про можливість використання модулів в Одесі, що є вкрай актуальним в умовах воєнного стану та потребах в оперативному наданні медичної та екстреної допомоги.

Це може вас зацікавити:

В Японії говорили про будівництво в Одесі сміттєпереробного заводу 

 

Микола Заєць, редактор стрічки новин

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення