online

03.08.2023 22:51   Життя громад

655

Вчителі з Одещини проведуть у своєму селі патріотичну вечірку

19 серпня

Колектив вчителів ліцею села Знам’янка Одеської області разом з активними односельцями готують нову акцію з нагоди Дня Державного прапора та Дня Незалежності України.

В програмі цього заходу будуть представлені кулінарні фестини – продаж кулінарних виробів від педагогічного колективу та усіх бажаючих.


Вчителі запевняють, що найкращі господині живуть у Знам’янській громаді, вони вміють варити, пекти, смажити неймовірно смачні страви.

«Придбати до свого столу якусь смакоту і водночас задонати на ЗСУ  - що може бути краще? Усі, хто має бажання і можливість щось приготувати на продаж – долучайтеся. Будуть у нагоді голубці, вареники, пиріжки, котлети, салати, риба фарширована і смажена тощо», - мовиться у зверненні педагогів.

А розпочнуть захід з велопробігу.  

«Налаштовуйте свої велосипеди, готуйте прапори. Жетон  учасника  – 100 грн. Маршрут узгоджуємо з поліцією», - повідомляють освітяни.

Третім пунктом заходу стане Квест патріотів, до якого допускають команди з п’яти осіб. Їх можуть підтримувати прихильники своїми внесками для ЗСУ.

Організатори патріотичної вечірки запропонують і розваги для дітей – батут, аква-малюнок, фотозона тощо.

Вас може зацікавити:

Масштабне обрядове дійство «ой на Івана, та на Купала» вразило гостей села на Одещині

 

Микола Заєць, редактор стрічки новин

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення