online

09.06.2023 08:00   Освіта

269

Вчителі з Одещини навчальний рік завершили масовими спортивними змаганнями

Змагалися педколективи двох громад Подільського району

Донедавна населені пункти Балтської та Піщанської ОТГ входили до складу колишнього Балтського району, тож освітяни нових адміністративних територій добре знаються і продовжують дружити, мають одну об’єднану профспілку. Саме профспілка освітян запланувала і провела спартакіаду вчителів.

В перший день відбулись змагання з настільного тенісу та шахів.


У настільному тенісі серед чоловіків в особистому заліку переміг Анатолій Сорока з Пасицелівського ліцею, серед жінок Оксана Коваль з Пужайківського ліцею. А командному заліку кращими бути освітяни Білинського закладу.

У змаганнях із шахів чемпіоном став Руслан Драганюк з Бендзарівського ліцею. А серед жінок переможниць двоє: Людмила Дороганчук з Балтського ліцею № 2 та Оксана Лойтаренко з Балтського ліцей №3.

Другого дня спартакіади змагання з волейболу. Тут трійку переможців склади заклади освіти м. Балти.

Раніше повідомлялося про роботу пришкільних оздоровчих таборів у закладах освіти Одещини. Директор Департаменту освіти та науки облдержадміністрації Олександр Лончак висловив побажання колегам, що задіяні в оздоровленні школярів, щоб було менше гаджетів, натомість побільше рухових активностей на свіжому повітрі, більше спорту, творчості, психологічних тренінгів, живого спілкування задля неповторних емоцій і вражень.

«А ще малечі треба забезпечити цікаві знайомства і незабутні екскурсії, майстер-класи і веселі розваги, що нікого не залишать байдужими. Все для того, щоб наші діти мали приємні спогади дитинства. Нехай кожен день у таборі буде корисним та яскравим», - зазначив керівник галузі освіти області.

Вам може бути зацікавим:

533 дитини оздоровить громада в Одеській області в літніх пришкільних таборах

 

Микола Заєць, редактор стрічки новин

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення