online

07.02.2023 13:45   Війна

236

Вчителі з Одещини передали землякам на фронт високочастотні рації

Вчителі Одещини - захисникам України

Вчителі та технічні працівники шкіл Іванівської громади Одеської області передали землякам на фронт високочастотні рації.

Про це повідомив Іванівський селищний голова Віктор Лобач.


Зібравши понад 67 тис грн, представники освітніх закладів селища Іванівка, сіл Білка, Баранове, Северинівка, Бузинове придбали засоби зв’язку марки MOTOROLA TRBO DP4800.

«Потрібну на фронті річ освітяни відправили одному з мотострілецьких батальйонів, в якому захищають Вітчизну від ворога хлопці з населених пунктів нашої громади», - зазначив В. Лобач.

Разом з тим, керівник громади зробив невтішний висновок: «шкода, що в нашій громаді основну допомогу надають бюджетники, а багато успішних підприємців навіть добровільно податки повністю не сплачують, не говорячи про якусь суттєву допомогу для фронту».

Нагадаємо, що до складу цієї громади входять селище Іванівка та села Адамівка, Бузинове, Прохорове, Баланини, Верхній Куяльник, Нижній Куяльник, Баранове, Малинівка, Сухомлинове, Причепівка, Білка, Блонське,  Жовте, Маслове, Черняхівське, Северинівка, Руська Слобідка, в яких разом мешкає  близько 7600 осіб.

На цю тему:

Одноденний заробіток працівники ОТГ з Одещини передали на потреби батальйону ЗСУ

Краща громада Одещини розповіла про свою підтримку ЗСУ

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення