online

04.08.2023 15:35   Життя громад

722

Великобуялицька сільрада вирішила створити власний ЦНАП і переймає досвід в кращої ОТГ Одещини

Красносільський ЦНАП функціонує з 2016 року – центр надає 263 послуги

Великобуялицька сільрада Березівського району Одеської області вирішила створити власний ЦНАП. З цією метою голова цієї громади разом з відповідальною особою вирушили до села Красносілка Одеського району, що вивчити досвід роботи центру з надання адміністративних послуг Красносільської ОТГ.

Про це повідомила голова керівник місцевого самоврядування Красносілки Марина Архірій.


«3 липня до нас завітали гості з Великобуялицької громади, щоб перейняти досвід утворення і роботи Красносільського ЦНАПу. Голова громади та відповідальна за створення ЦНАПу особа оглянули приміщення нашого центру, робочі місця адміністраторів, поспілкувалися з керівником та спеціалістами», - розповіла М. Архірій.

Керівник також зазначила, що Красносільський ЦНАП почав працювати у 2016 році, через рік після утворення громади. За цей час удосконалювалася робота ЦНАПу та збільшувався перелік послуг. Значну роль у становленні центру відіграв молодий керівник відділу Сергій Лапчик. Він втілював пілотні проекти, за які не бралися більшість не лише сільських, але й міських громад.

«Нині центр надає 263 послуги, зокрема, з  оформлення паспортів, реєстрації нерухомості, бізнесу, послуги соціального характеру та інші місцеві послуги. Ми постійно удосконалюємо ЦНАП для прийому осіб з обмеженими можливостями: встановили таблички із шрифтом Брайля, дзвінок для виклику персоналу тощо. Приємно, що наш центр є серед кращих на Одещині серед сільських ЦНАПів. Саме тому Одеська облдержадміністрація рекомендує іншим ОТГ переймати у нас досвід», - доповнила розповідь очільник сільради.

Варто нагадати, що облдержадміністрація багато разів визнавала Красносільську сільраду кращою в області серед громад з населенням від 10 до 15 тис.

Вас може зацікавити:

Нарешті краща ОТГ Одещини приступила до ремонту 13 км критичної дороги

 

Микола Заєць, редактор стрічки новин

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення