online

13.07.2023 16:37   Життя громад

569

Відомий волонтер передав містечку на Одещині чотири артезіанські насоси

Савранська громада отримала чотири потужні глибинні насоси від Благодійного фонду Сергія Притули

Про це орган місцевого самоврядування смт Саврань повідомив 12 липня на своїх інформаційних ресурсах.

Зазначається, що нове устаткування суттєво поліпшить функціонування системи централізованого водопостачання в населених пунктах цієї ОТГ.


«Встановлення цих насосів на артезіанських свердловинах дозволить автоматично регулювати тиск у водопровідній мережі залежно від різних режимів споживання. Це забезпечить безперебійне водопостачання мешканців і стане гарантом їхнього доступу до води. Питання забезпечення жителів громади питною водою є надзвичайно актуальним. Дане питання постійно піднімається депутатським корпусом та жителями громади», - мовиться в інформації селищної ради.

Днем раніше працівники місцевого комунального підприємства ліквідували прорив, який стався на водогоні в селі Вільшанка біля дитячого садочку, через це частина водокористувачів деякий час перебувала без водопостачання.

Варто зазначити, що 13 липня відбулося засідання виконавчого комітету Савранської селищної ради під головуванням виконуючого обов’язки селищного голови Євгена Населенка.

Серед питань порядку денного роботи виконкому насамперед йшлося про підготовку до роботи в осінньо-зимовий період та забезпечення опалювального сезону в будівлях надавачів соціальних послуг у громаді.

Нагадаємо

до складу цієї громади входять селища Саврань і Ковбасова Поляна та села Байбузівка, Бакша, Білоусівка, Вільшанка, Гетьманівка, Глибочок, Дубинове, Дубки, Йосипівка, Кам'яне, Капустянка, Квітка, Концеба, Неділкове, Осички, Острівка, Полянецьке, Слюсареве, Струтинка.

Вас може зацікавити:

Голова ОТГ з Одещини: за три роки проєктів «Небайдужі» реалізовано понад 30 молодіжних ініціатив 

 

Микола Заєць, редактор стрічки новин

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення