online

12.07.2023 16:55   Безпека

176

Відтепер водії знатимуть ділянки на дорогах Одещини з найбільшою концентрацією ДТП

Про це сповіщають на автошляхах додаткові панно

Відтепер водії знатимуть ділянки на дорогах Одещини з найбільшою концентрацією ДТП.

Про це повідомила 12 липня служба з відновлення та розвитку інфраструктури в Одеській області.


Зазначається, зокрема, що з цією метою на магістралях дорожники встановлюють нові дорожні знаки.

А перед цим служба провела аудит аварійно-небезпечних ділянок та місць, де найчастіше стаються дорожньо-транспортні пригоди.

«На підставі результатів власного аудиту першочергово встановили додаткові панно та дорожні знаки, що інформують водіїв про аварійно небезпечну ділянку», - мовиться в інформації служби. 

Дорожня організація просить водіїв звертати увагу на оновлення на автошляхах, не нехтувати власною безпекою та дотримуватись вимог організації дорожнього руху, бо від цього залежить безпека всіх учасників дорожнього руху.

Раніше повідомлялося, що служба з відновлення та розвитку інфраструктури регіону сповістила про аварійно небезпечну ділянку автомобільної дороги М-14 біля села Іванове Красносільської громади. Через надмірну кількість опадів тут сталося руйнування плити мосту. Аварійну ділянку загородили та встановили відповідні дорожні знаки, будівельники доріг приступають до ремонту аварійної ділянки.

Натомість Затишанська селищна рада завершила ремонтувати дорогу від селища Затишшя до села Торосове, і за власні кошти приступала до ремонту 2,2 км дороги у с. Перехрестове, що з’єднує дві частини населеного пункту через залізничні колії.

Вас може зацікавити:

Нарешті краща ОТГ Одещини приступила до ремонту 13 км критичної дороги

 

Микола Заєць, редактор стрічки новин

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення