online

27.02.2023 10:51   Освіта

258

Влада міст та ОТГ Одещини привітала школярів і вчителів з перемогами в обласних олімпіадах і конкурсах

Перемога в олімпіаді

Катерина Байло з Арциза перемогла в олімпіаді з біології

Влада міст та ОТГ Одеської області привітала школярів і вчителів з перемогами в обласних конкурсах.

Так, Арцизька міськрада повідомила про перемогу Катерини Байло з ліцею № 5 в обласній олімпіаді з біології. Переможниця представлятиме Одещину на всеукраїнському рівні.


Ще двоє учнів з цієї громади посіли треті місця. Це учень 11 класу Холмського ліцею Віталій Мінчев і учениця 9 класу Виноградівського опорного закладу Ангеліна Волкова.

Натомість влада м. Білгород-Дністровський привітала четверо учнів міста зі здобутими призовими місцями з біології: Крицьку Єлизавету – ученицю 8 класу ЗЗСО №7, Чернишову Анастасію – ученицю 8 класу ЗЗСО №7, Шимчук Марію – ученицю 9 класу ЗЗСО №4, Сліпченка Станіслава -  учня 10 класу ЗЗСО №3.

Вперше в історії Балти

Вперше в історії Балтська міська рада має перше місце в обласній олімпіаді з правознавства.

«Щиро вітаємо ученицю 10-А класу Бондаренко Ірину і вчителя історії та правознавства Лекар Вікторію Вікторівну з надзвичайно високим досягненням», - мовиться у вітанні міської ради.

Водночас перші місця в обласному конкурсі «Вчитель року - 2023» здобули вчителі з м. Балта. Переможцями стали Ірина Русановська в номінації «Початкова школа» та Крестина Саламаха в номінації «Основи здоров’я».

Нагадаємо

Раніше повідомлялося, що освітня галузь Одеської області нещодавно отримала від міністерства освіти  понад 6 тис ноутбуків для вчителів регіону.

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення