online

07.09.2023 20:21   Спорт

260

Влада Одещини вшанувала кращих спортсменів і тренерів

З нагоди Дня фізичної культури і спорту України

Голова Одеської обласної державної адміністрації Олег Кіпер та голова Одеської обласної ради Григорій Діденко 7 вересня провели урочистий прийом кращих спортсменів і тренерів, ветеранів спорту області з нагоди Дня фізичної культури і спорту.

Про це повідомила Начальник управління фізичної культури і спорту ОДА Валентина Кольчак.


З промовою перед спортивною елітою області виступив керівник облдержадміністрації.

 "В цей складний для України час, коли українські захисники та захисниці героїчно боронять нашу свободу, може здатися, що розвиток сфери фізичної культури і спорту не на часі. Проте, незважаючи на всі труднощі Одеська обласна військова адміністрація продовжує підтримувати наших спортсменів та тренерів. Адже ми розуміємо, що розвиток фізичної культури і спорту є запорукою майбутнього нашої держави. Завдяки вашій наполегливій праці прямо зараз виховуються нові покоління сильних та здорових українців.

Сотні одеських спортсменів та тренерів сьогодні зі зброєю в руках боронять Україну від варварської навали, допомагають підготувати українських воїнів до служби або займаються волонтерською діяльністю. Кожного разу, коли на честь наших спортсменів лунає Державний Гімн та підіймається Державний Прапор, ви показуєте всьому світу, що Україна – країна талановитих та сильних людей, країна переможців. Ми цінуємо та пам’ятаємо вклад кожного, хто працює на благо Одеської області та України. Одещина пишається вашими успіхами та бажає подальших перемог!, - йшлося у виступі Олега Кіпера.

Вас може зацікавити:

Чемпіоном з більярду серед працівників місцевого самоврядування Одещини став Сава Воронецький

 

Микола Заєць, редактор стрічки новин

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення