online

05.06.2023 08:49   Війна

966

Вчителі з Одещини зібрали 87650 грн під час чергової акції на підтримку ЗСУ

У доробку освітян села Знам’янка, що на Одещині, це вже п’ятий подібний захід

Освітяни ліцею села Знам’янка Березівського району провели свою чергову акцію на підтримку ЗСУ.

Про це повідомила вчителька цього навчального закладу Наталія Штефків.  


«Цього разу ми зібрали 87650 грн. Акцію розпочали разом з учнями велопробігом. Біля школи відбувся розіграш сертифікатів на послуги, які можна отримати в Знам'янці та інших населених пунктах: для жіночої краси, для здоров'я, для дому, подарункові сертифікати. Також був організований продаж шашликів, пиріжків та напоїв, які приготували вчителі ліцею. Кошти спрямуємо на потреби підрозділу ЗСУ, в якому служить житель села Максим Вербич», - зазначила Н. Штефків.

Мешканці с. Знам'янка активно підтримали акцію вчителів та долучилися до всіх проєктів педагогів. Варто зазначити, що це вже їх п'ята акція у цьому році.

Своїм колишнім учням, що стали на захист України, вчителі передали на фронт різного спорядження на півмільйона грн.

Раніше повідомлялося, що керівник Доброславської громади Людмила Прокопечко в соціальних мережах розповіла громадськості про потреби захисників на фронті влітку.  Волонтери громади на 9 червня запланували чергову відправку на фронт. На кошти, які ми зібрали на ярмарку, придбали, зокрема, три тепловізори, 55-дюймовий телевізор для контрольно-спостережного пункту, шість шин. Команда волонтерів цієї селищної ради попросила небайдужих мешканців долучитися до відправки на фронт та зібрати потрібні на передовій засоби від комарів і кліщів, літні шкарпетки, футболки. З харчування те, що довго не псується – тушонки, рибні консерви, паштети, вермішель, каші швидкого приготування, овочі, фрукти.

Вам може бути зацікавим:

Головнокомандувач ЗСУ відзначив захисників з Одещини нагрудним знаком «Золотий Хрест»

Родина з Польщі доставила на Одещину позашляховик для ЗСУ з ліками, харчами, матрацами

 

Микола Заєць, редактор стрічки новин

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення