online

26.06.2023 12:09   Війна

463

Ворог під прикриттям грози і шторму атакував Одещину

2 "Калібри" і 4 дрони-камікадзе підрозділи ППО збили над Одещиною, одна ракета влучила у складське приміщення

Вночі на 26 червня ворог під прикриттям грози і шторму атакував Одещину.

Про це повідомила облдержадміністрація.


«Під прикриттям грози і потужного шторму ворог спрямував з акваторії Чорного моря ракети типу «Калібр» і ударні дрони типу «Shahed-136». 2 "Калібри" і 4 дрони-камікадзе збито над Одещиною. 1 ракета влучила у складське приміщення в Одеському районі. Внаслідок збиття уламки дронів впали на відкриту територію, а вибуховими хвилями понівечено вікна в багатоквартирних будинках прибережної зони. Даних про постраждалих не надходило», - мовиться в інформації ОДА.

Також державний орган області інформує, що двоє постраждалих внаслідок російської атаки 14 червня продовжать лікування в Австрії.

"32-річного та 20-річного  постраждалих  успішно транспортували до лікарень для подальшого високотехнологічного лікування та реабілітації. Зараз медики вже проводять необхідні аналізи та планують ряд оперативних втручань. Пацієнти перебувають у важкому стані без негативної динаміки. Рідні постраждалих розміщені в тимчасовому житлі. Лікування пацієнтів здійснюється за європейською програмою MEDEVAC», - ідеться в інформації облдержадміністрації

Вас може зацікавити:

В Одеській області ОТГ виділила з бюджету 325,7 тис грн для преміювання 302 учнів

 

Микола Заєць, редактор стрічки новин

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення