online

24.06.2023 08:16   Життя громад

366

Вулиця Щаслива на Одещині стане торгівельним павільйоном для реалізації продукції городів і хлівів

У м. Арциз облаштовують нову торгівельну локацію

Вулиця Щаслива на Одещині стане торгівельним павільйоном для реалізації продукції городів і хлівів.

Про це повідомив Арцизький міський голова Сергій Парпуланський.


«Розпочали облаштування торгівельного павільйону в м. Арциз по вул. Щаслива. Майданчик впорядкуємо та створимо необхідні умови для ярмаркової торгівлі сільськогосподарською продукцією. Робимо це з метою, щоб власноруч вирощена нашими жителями продукція швидше потрапляла на торгівельні лотки», - зазначив лідер місцевої громади.

Крім того, керівник ОТГ розповів про роботи на інших інфраструктурних об’єктах у населених пунктах громади.

«У Глинці завершили монтаж водонапірної башти. Розпочали монтаж довгоочікуваного дитячого ігрового майданчика у с. Плоцьк. Всі елементи майданчика виготовлені столярним цехом нашого КП «Благоустрій». Закінчили укладку тротуарної плитки доріжки від ФАПу до ліцею в Арцизі-Другому. Тепер уздовж доріжки встановлюємо лавки. На міському сміттєзвалищі завершуємо роботи зі створення штучного бар’єру. У с. Делень тривають ремонтні роботи будівлі, в якій буде встановлено станцію локальної очистки води. Власними силами завершуємо косметичний ремонт будівлі, де буде знаходитись відділення «Укрпошти» у с. Прямобалка», - доповнив розповідь С. Парпуланський.

Раніше повідомлялося, що в місті та селах цієї громади у вихідні жителів запрошують на безкоштовний перегляд кіно під відкритим небом.

Нагадаємо

До складу цієї громади входять місто Арциз та села Виноградівка, Главані, Делень, Задунаївка, Кам'янське, Надеждівка, Нова Іванівка, Новоселівка, Новохолмське, Плоцьк, Прямобалка, Холмське.

Вас може зацікавити:

В Одеській області ОТГ виділила з бюджету 325,7 тис грн для преміювання 302 учнів

 

Микола Заєць, редактор стрічки новин

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення