online

21.03.2023 17:21   Влада

305

Якщо вам 18-35 років: міськрада в Одеській області запрошує на стажування на посадах чиновників

Балтська міськрада

Міськрада пропонує молоді заявити про себе

Про це Балтська міськрада розмістила відповідне оголошення на своїх інформаційних ресурсах.

Стажування  на посадах у підрозділах міськради пропонують для тих, хто цікавиться життям громади та хочете ознайомитися зі специфікою роботи в органах місцевого самоврядування.


«Програма стажування молоді у нашій міській раді – це ініціатива, яка впроваджується за підтримки Проєкту USAID «ГОВЕРЛА», - розповіли в органі місцевого самоврядування м. Балта.

Зазначається, що до стажування допускають пройти молоді люди від 18 до 35 років, які пройдуть конкурсний відбір на підставі анкети та індивідуальних співбесід, і готові до його проходження упродовж 10 робочих днів по 3-4 години щодня.

Програма стажування передбачає ознайомлення з профілем громади та структурою міськради, вивчення специфіки роботи відділів, знайомство та спілкування з керівництвом громади, залучення до підготовки важливих документів, участь у робочих засіданнях та нарадах, вивчення  особливостей співпраці громади з проєктами міжнародної технічної допомоги, планування та допомога в організації заходів соціального згуртування, підтримка в освоєнні азів місцевого самоврядування та цікаве спілкування.

Бажаючим радять не баритися із наданням заявок на стажування.

Нагадаємо, що до складу Балтської громади входять місто Балта та села Бендзари, Андріяшівка, Борсуки, Білине, Акулинівка, Відрада, Петрівка, Харитинівка, Гольма, Кармалюківка, Євтодія, Зелений Гай, Козацьке, Коритне, Лісничівка, Мирони, Обжиле, Березівка, Оленівка, Мошняги, Семено-Карпівка, Пасат, Пасицели, Перейма, Перельоти, Немирівське, Плоске, Саражинка, Сінне, Ухожани, Волова, Крижовлин, Чернече, в яких разом мешкає близько 32 тис осіб.

Це може вас зацікавити:

 Молодь сільради з Одещини отримала грант на 150 тис грн

 

Микола Заєць, редактор стрічки новин

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення