online

16.10.2023 18:45   Спорт

1003

Юні чемпіони розпочали новий сезон чемпіонату Одещини з перемоги в Овідіополі

У змаганні гандболістів, які не старші 2011 року народження

Юні чемпіони із селища Іванівка Березівського району розпочали новий сезон чемпіонату Одеської області з перемоги у першому турі, що відбувся в Овідіополі.

Про це повідомив тренер Іванівської ДЮСШ Сергій Латушков.


В обласній першості також виявили бажання взяти участь вихованці шкіл з гандболу м. Роздільна, смт Овідіополь та дві команди з м. Чорноморськ.

Із статистичного звіту про перший тур змагань бачимо, що команда «Автомагістраль-Південь» з Іванівки здобула впевнені перемоги в чотирьох поєдинках.

«Попереду ще три тури першості області, один з яких у грудні заплановано провести в Іванівській ДЮСШ», - зазначив тренер С. Латушков.

Внесок у перемоги школи гандболу Іванівки щоразу роблять Іван Чорноморець, Даніїл Пастухов, Олександр Дерик, Олександр Петренко, Богдан Лан, Дмитро Мельниченко, Єгор Бублик, Даніїл Данильчак, Іван Бабенчук, Нікіта Кучальський, Андрій Чорноморець, Іван Воскобойник, Артем Гоцуленко, Максим Москвич, Сергій Варакута, Владислав Дібров.

Водночас голова Красносільської громади Марина Архірій сповістила, що 14-15 жовтня в м. Одесі пройшов турнір з художньої гімнастики AliAnn-Cup, в якому гімнастки місцевої КДЮСШ здобули перемоги.

Так, перші місця здобули юні гімнастки Єлизавета Маврова, Дар’я Шилова Дар'я, Марія Калюжна Вероніка Гордуз.

Вас може зацікавити:

Юну чемпіонку світу та її тренера ОТГ на Одещині преміювала по 15 тис грн

 

Микола Заєць, редактор стрічки новин

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення